• در دیدار رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت با مدیران مسئول برخی روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها مطرح شد:

   تعامل سازنده با اصحاب رسانه برای بیان واقعیت‌ها در شرایط جنگ اقتصادی

   تعامل سازنده با اصحاب رسانه برای بیان واقعیت‌ها در شرایط جنگ اقتصادی

   در دیدار روز گذشته رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت با مدیران مسئول برخی روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها بر شروع جنگ روانی تمام عیار در کنار جنگ اقتصادی ایجاد شده توسط دشمنان تاکید شد.

   به گزارش شاتا انواری در ادامه: افزود اکنون که در این شرایط خاص هستیم متاسفانه از داخل کشور نیز همراهی‌هایی در جهت دامن زدن بر جنگ اقتصادی آغاز شده، صورت می‌گیرد.
   وی تاکید کرد: بنا به دستور مقام عالی وزارت، تمامی مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت شبانه‌روزی و با جدیت مضاعف پیگری رفع مشکلات موجود و دفع جنگ روانی گسترده‌ی ایجاد شده هستند، چون دفع این مهم خود کمک بسزایی در جهت مدیریت بهتر بازار خواهد داشت.
   رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه تلاش در جهت گسترش فضای رقابتی سالم در میان اصناف و بازاریان شریف کشور خبر داد و گفت: افرادی هستند که بصورت خودجوش و مردمی در جهت مبارزه با خبرسازی‌های دلالان و سودجویان برآمدند که کمک بسزایی برای ما خواهد بود و در حقیقت مردم باید کمک رسان اصلی وزارتخانه در جهت دفع جنگ روانی ایجاد شده در بازار برای کسب منفعت عده از افراد خاص و فرصت طلب و همچنین فشار بر عامه‌ی مردم باشند.

   انواری در پایان از تلاش اصحاب رسانه در جهت بیان واقعیت‌ها در شرایط جنگ روانی ایجاد شده در جهت ضربه زدن به اقتصاد و مردم تقدیر و تشکر داشت و اظهار امیدواری کرد با همیاری مردم بتوان دست دلالان و سودجویان را از بازار کوتاه کرد.

   وی ادامه داد:در این راستا نشست‌های خبری وزارت صنعت، معدن و تجارت در دست برنامه‌ریزی است تا بصورت مداوم تعامل میان مردم عزیز، اصحاب رسانه و مدیران وزارت صمت صورت پذیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,345,620
تعداد بازدید امروز : 33,453
تعداد بازدید دیروز : 37,953
تعداد بازدید هفته : 141,587
تعداد بازدید این ماه : 541,423
آخرین به روزرسانی : 1399/04/17 21:03

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.