• اصناف نظارت را جدی‌تر بگیرند/ کالاها باید برچسب قیمت داشته باشند

   معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد :

   اصناف نظارت را جدی‌تر بگیرند/ کالاها باید برچسب قیمت داشته باشند

   اصناف نظارت را جدی‌تر بگیرند/ کالاها باید برچسب قیمت داشته باشند

   معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه اصناف نظارت را جدی تر بگیرند، گفت: کالاها باید برچسب قیمت داشته باشند.

   به گزارش شاتا، عباس قبادی در نشست هم اندیشی روسای اتاق اصناف مراکز استان‌ها و مدیران بازرسی گفت: اصناف خودشان در طول تاریخ اعتبار و آبرو کسب کرده اند. کشور در شرایط عادی قرار ندارد و روزانه 1000 شبکه رادیویی و تلویزیونی در شیپور جنگ‌ می دمند و برعلیه نظام مقدس جمهوری اسلامی شایعه پراکنی می کنند.

   وی با بیان اینکه کشور نیازمند اقدامات بسیجی وار است، افزود: در این شرایط ما باید به تکلیف خودمان عمل کنیم. اگر خودمان نتوانیم کارمان را انجام دهیم از بیرون به ما تحمیل می شود. در بخش اصناف هم قبل از ورود دیگران خودمان باید نظارت داشته باشیم.
   معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد : قابل قبول نیست که قیمت ها در چند مغازه تفاوت داشته باشد. کنترل ها کم شده است.اگر یک نفر از ما عملکرد بدی داشته باشد، همه زیر سوال می‌روند.
   قبادی با تاکید بر اینکه باید حضور در جلسات تنظیم بازار قوی تر باشد، گفت: شما مسئول تنظیم بازار هستید و باید این جلسات را با قوت پیگیری کنید. برچسب قیمت کالاها را جدی بگیرید. اگر شما ورود نکنید، بی تردید تعزیرات ورود پیدا می کند و اعتبار ما زیر سوال می رود.
   وی ادامه داد: اگر اصناف خودشان به موقع ورود پیدا کنند، نیازی نیست سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ورود پیدا کند. تخلف یک صنف در یک شهرستان‌ می تواند اعتبار تمام اصناف استان را زیر سوال ببرد.
   معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: به اندازه کافی در تمامی حوزه های صنوف عرضه و تقاضا وجود دارد. اگر برخی هم تخلفی داشته باشند، باید جدی برخورد شود و اصناف باید پناهگاه مردم باشند.
   قبادی تصریح کرد: در کشور به اندازه کافی توان تولید مرغ و تا ۹۰ درصد توان تولید گوشت قرمز را داریم و در این شرایط در صورتی که کنترل ها به موقع و درست انجام شود، نباید مشکل داشته باشیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,345,554
تعداد بازدید امروز : 33,387
تعداد بازدید دیروز : 37,953
تعداد بازدید هفته : 141,521
تعداد بازدید این ماه : 541,357
آخرین به روزرسانی : 1399/04/17 20:59

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.