• رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد:

   ضرورت معرفی پتانسیل‌ها و دستاوردهای صنعت و معدن برای امیدبخشی به جامعه

   ضرورت معرفی پتانسیل‌ها و دستاوردهای صنعت و معدن برای امیدبخشی به جامعه

   رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت بر لزوم معرفی پتانسیل ها و دستاوردهای حوزه تولید تاکید کرد و برگزاری نشست های خبری، حضور اثربخش مسوولان در رسانه ها و ارائه آمار و اطلاعات از وضعیت تولید کشور را بخشی از برنامه های بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن عنوان کرد.

   به گزارش شاتا، محمدرضا انواری در جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن امسال، شرایط فعلی کشور را خاص خواند و گفت: با توجه به شرایط کشور، وظیفه خطیری در اطلاع رسانی و امیدبخشی به جامعه بر دوش ما قرار دارد که باید در این زمینه بیشتر تلاش کنیم.
   او با اشاره به برنامه های روابط عمومی وزارت صمت برای بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن افزود: برگزاری نشست های خبری، حضور اثربخش مسوولان صنعت و معدن در رسانه ها و ارائه آمار و اطلاعات از وضعیت تولید کشور باید در دستور کار کمیته و اعضای آن قرار گیرد.
   انواری اضافه کرد: پتانسیل های فراوانی در حوزه صنعت و معدن کشور وجود دارد که باید اطلاع رسانی شود و دستاوردهای این حوزه را هم برای مردم تشریح کرد.
   او برنامه های تبلیغی امسال برای بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن را با محوریت شعار سال (رونق تولید) عنوان کرد و گفت: برای امیدبخشی به جامعه و نمایش واقعیت‌های کشور باید از تمامی ظرفیت های موجود در تولید و انتشار محتوا استفاده کنیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,346,192
تعداد بازدید امروز : 34,025
تعداد بازدید دیروز : 37,953
تعداد بازدید هفته : 142,159
تعداد بازدید این ماه : 541,995
آخرین به روزرسانی : 1399/04/17 21:03

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.