• معاون آموزش، پژوهش و فنآوری وزارت صمت :

   از بدنه سازمان صنعت، معدن و تجارت برای مدیریت آن استفاده شود.

   از بدنه سازمان صنعت، معدن و تجارت برای مدیریت آن استفاده شود.

   معاون آموزش، پژوهش و فنآوری وزارت صمت گفت: کار سازمان صنعت، معدن و تجارت هدایت، تسهیل‌گری و اعمال سیاست‌های کلان است، و باید از خود بدنه برای مدیران آن استفاده کرد.

   به گزارش شاتا، برات قبادیان در آیین معارفه حمید رضا ایزدی «رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس» و تکریم فریبرز رضا زاده «رییس سابق این سازمان» با بیان اینکه آزمون و خطاهای زیادی داشته ایم تا بتوانیم مدیر تربیت کنیم، تصریح کرد: کوتاهی کردیم و آنگونه که باید و شاید نیز مدیرپروری نکرده ایم.

   وی با تصریح بر اینکه مدیریت کار ساده‌ای نیست، گفت: این جوهره در هر کسی وجود ندارد، چرا که بخشی ذاتی، بخشی آموزشی و تخصصی و بخشی دیگر به تجربه نیازمند است .

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با طرح سوالی مبنی بر اینکه چرا باید خارج از خود سازمان‌ها مدیر گمارده شود؟ افزود: کار سازمان صنعت، معدن و تجارت هدایت، تسهیل‌گری و اعمال سیاست‌های کلان است، لذا باید از مدیران خود بدنه استفاده کرد .

   قبادیان با انتقاد و ابراز تاسف از اینکه مدیران ما برنامه‌ریز نیستند و اعتقادی به ارایه برنامه ندارند بلکه سلیقه خود را بر اجرای برنامه اعمال کرده‌اند، اظهار کرد: بر این باوریم که رییس جدید سازمان صمت فارس جانشین پروری خواهد کرد .

   وی همچنین به تغییر رویه در مدیریت هم اشاره و با بیان اینکه همچنان به صورت سنتی و روزمره سازمان‌ها را اداره می‌کنیم، گفت: امید است رییس جدید این سازمان از مدیران چهار پاکتی نباشد و تغییر پارادیم بدهد به گونه‌ای که ٥٠ درصد توان خود را برای حفظ وضع موجود و ٥٠ درصد دیگر را صرف توسعه و رونق کند .

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,707,098
تعداد بازدید امروز : 32,996
تعداد بازدید دیروز : 43,647
تعداد بازدید هفته : 76,643
تعداد بازدید این ماه : 237,492
آخرین به روزرسانی : 1399/07/06 17:10

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.