• تکمیلی

   برگزاری کارگاه آموزشی رایگان

   برگزاری کارگاه آموزشی رایگان

   "اصول و مبانی دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ"

   برگزاری کارگاه "اصول و مبانی دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ" در روزهای پایانی خردادماه

   افزایش فروش و راندمان کاری در کسب و کارها به شیوه­های جدید، برگرفته از تکنولوزی روز نیازمند حضور و فعالیت در فضای مجازی و اینترنت به منظور تغییر استراتژی­های بازاریابی و تعامل با مشتریان می‏باشد، پیشرفت مداوم در تکنولوژی، فضای کسب و کار جهانی و روشهای بازاریابی را بطور چشمگیری تغییر داده و توسعه تکنولوژی توانسته است که بازاریابی را از مدل­های سنتی به یک فضای جدید بازاریابی دیجیتالی متشکل از مشتریان آگاه، شبکه­ های ارتباطی و کانالهای رسانه­ای تبدیل نماید. این نوآوری­ها نقشی حیاتی در موفقیت شرکت­ها در بازار رقابتی دنیای امروز دارد. کارگاه آموزشی اصول و مبانی دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ حاضر، مخاطبین و فعالان اقتصادی را با استفاده از ابزارهای پیشرفته آماده می­سازد تا بتوانند استراتژی­های دیجیتال مارکتینگ کسب و کار خود را توسعه و مدیریت نموده و همچنین ابزار و تکنیک­هایی نوین برای سازمان و تیم خود در فضای کسب و کار پیاده نمایند.

   در این راستا ، دفتر حمایت از مالکیت صنعتی با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، دوره آموزشی " اصول و مبانی دیجیتال برندینگ و دیجیتال مارکتینگ" را در شهرستان زاهدان با حضور تعدادی از کارشناسان و مدیران بنگاه های تولیدی صنعتی، معدنی، تجاری، فنی مهندسی و ... برگزار نمود.

   به گزارش دفتر حمایت از مالکیت صنعتی در این دوره که با حضور آقای کشفی بعنوان نماینده دفتر حمایت از مالکیت صمعتی وزارت و همچنین آقای بهزاد حسین عباسی بعنوان مدرس دوره و نیز سرکار خانم سپهی و کارشناسان شرکت شهرک­های صنعتی در محل سالن اجتماعت شرکت شهرک­های صنعتی استان برگزار گردید.

   در ابتدای آقای عباسی پس از خیر مقدم به مدعوین در باب بازاریابی دیجیتالی و اهمیت آن در بازارهای رقابتی به ایراد سخن پرداخته و روشهای بازاریابی اینترنتی را به مدعوین آموزش دادند. سپس آقای کشفی در خصوص اهمیت برند در فضای کسب و کار و همچنین موارد حقوقی در این رابطه به ایراد سخن پرداختند.

   در آخر نیز جلسه پرسش و پاسخ به همراه آقای کشفی ادامه یافت و در ساعت 13.30 با ذکر صلوات این کارگاه به کار خود پایان داد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,442,825
تعداد بازدید امروز : 55,096
تعداد بازدید دیروز : 59,048
تعداد بازدید هفته : 341,854
تعداد بازدید این ماه : 741,931
آخرین به روزرسانی : 1399/09/13 20:46

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.