• در کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالای دخانی در مشهد صورت گرفت:

   تاکید وزیر دادگستری برمبارزه قاطع با قاچاق کالای دخانی

   تاکید وزیر دادگستری برمبارزه قاطع با قاچاق کالای دخانی

   وزیر دادگستری در کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با قاجاق کالای دخانی در مشهد با تاکید بر ضرورت مبارزه قاطع، بی امان و بدون شتابزدگی با پدیده قاچاق گفت: قاچاق، آثار زیانبار بر اقتصاد، تولید و اشتغال کشور دارد.

   به گزارش پورتال خبری مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور، علیرضا آوایی طی سخنانی در مراسم پایانی کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالای دخانی در مشهد یادآور شد: توسعه سامانه ها در مبارزه با قاچاق می تواند موثر و کارساز باشد و باید بخش عمده کار را در این زمینه متمرکز کنیم.
   وی اضافه کرد: فلسفه وجودی نظام جمهوری اسلامی ترویج اخلاق و رعایت کمالات انسانی است و این موارد باید دغدغه کارگزاران نظام باشد و در همه برنامه ریزی ها و تصمیم گیریها این رویکرد مدنظر قرارگیرد.
   آوایی افزود: برای آرای صادر شده در دادگاههای دادگستری و شعب تجدید نظر می توان تقاضای اعاده نمود ولی در تعزیرات هر رای صادرشده قطعی و غیرقابل تجدید نظر است، لذا اگر در این آرا دقت کافی نشده و دفاعیات به خوبی شنیده نشود و انصاف رعایت نگردد، ظلم شده است.
   وزیر دادگستری خاطر نشان کرد در تلاش هستیم راهی باز کنیم تا چنانچه در آرای تعزیرات حکومتی بی عدالتی صورت گرفت ، راه بازگشت وجود داشته باشد.
   گفتنی است ،کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالای دخانی به مدت دو روز از تاریخ 28 خرداد ماه امسال لغایت 29 در مشهد مقدس با حضور مسئولان وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، رئیس مرکز برنامه ریزی و نظارت بردخانیات کشور ،رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و پلیس امنیت اقتصادی و ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،گمرک و دیگر نهادهای مرتبط با امر قاچاق کالای دخانی برگزار گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,302,380
تعداد بازدید امروز : 46,618
تعداد بازدید دیروز : 59,885
تعداد بازدید هفته : 208,133
تعداد بازدید این ماه : 321,883
آخرین به روزرسانی : 1399/08/06 18:56

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.