• مهمترین فاکتور برای عبور از شرایط سخت کنونی قلم رسانه ها است/ آینده نگری در بخش معدن برای مقابله با شرایط بحرانی را دنبال می‌کنیم

   رییس خانه معدن ایران در نشست خبری روز صنعت و معدن:

   مهمترین فاکتور برای عبور از شرایط سخت کنونی قلم رسانه ها است/ آینده نگری در بخش معدن برای مقابله با شرایط بحرانی را دنبال می‌کنیم

   مهمترین فاکتور برای عبور از شرایط سخت کنونی قلم رسانه ها است/ آینده نگری در بخش معدن برای مقابله با شرایط بحرانی را دنبال می‌کنیم

   رییس خانه معدن ایران گفت: مهمترین فاکتور برای عبور از شرایط سخت کنونی قلم رسانه ها است.

   به گزارش شاتا، محمدرضا بهرامن، در نشست خبری محمدرضا فیاض«مشاور وزیر و رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن» تصریح کرد: امسال در شرایط سختی هستیم که با کمک رسانه ها باید فضای کشور را به سمت تعامل برای رسیدن به موفقیت ببریم.

   وی بیان کرد: ما به عنوان بخش خصوصی در کنار دولت هستیم و دولت هم کنار ما قرار دارد و با هم در تعامل هستیم.

   رییس خانه معدن ایران با اعلام اینکه برای برپایی نمایشگاه بزرگ معدنی همزمان با روز معدن در آبانماه برنامه ریزی کرده ایم، گفت: باید در شرایط کنونی از تمام ظرفیتهای تولید استفاده کنیم و حمایت از تولید ملی و مصرف داخلی باید سرلوحه کارهای ما قرار بگیرد.

   بهرامن با تأکید بر اینکه همه باید در کنار هم باشیم، افزود: به روز صنعت و معدن نگاه جشن داریم که باید از فعالان شاخص صنعت و معدن تجلیل کنیم.

   وی با بیان اینکه آینده نگری در بخش معدن برای مقابله با شرایط بحران را دنبال می‌کنیم، اضافه کرد: برنامه‌ای در استان یزد برای این موضوع داریم.

   رییس خانه معدن ایران مهمترین فاکتور برای عبور از این شرایط تحریمی سخت کنونی را قلم رسانه ها دانست و گفت: رسانه ها واقعیت ها را انعکاس دهند و امید را در دل مردم زنده کنند چراکه همه واقعیت ها تلخ نیستند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,474,654
تعداد بازدید امروز : 20,559
تعداد بازدید دیروز : 31,303
تعداد بازدید هفته : 20,559
تعداد بازدید این ماه : 670,457
آخرین به روزرسانی : 1399/04/21 13:38

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.