• دومین جلسه کمیته مدیریت عملکرد با حضور آقای دکتر رفیع زاده معاون محترم نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور در دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات برگزار گردید:

   دومین جلسه کمیته مدیریت عملکرد با حضور آقای دکتر رفیع زاده معاون محترم نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور در دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات برگزار گردید:

   با هدف ارائه راهکارهای پیشنهادی به منظور بهبود کیفیت شاخص های اختصاصی در دوره آتی توسط مرکز نوسازی و تحول اداری

   در ابتدای جلسه جناب آقای صادقی ضمن بیان دستورات جلسه، به اهمیت همکاری حوزه های مختلف در پیشبرد اهداف ارزیابی عملکرد تاکید نمودند.

   در این جلسه به ارائه گزارشی از نتایج ارزیابی عملکرد در سال 97 بر اساس شاخص های عمومی و اختصاصی ابلاغ شده و همچنین به مشکلات و موانع ارزیابی اشاره گردید.

   در ادامه جلسه جناب آقای سنجابی به مشکلاتی که در زمینه تدوین تفاهم نامه سه ساله اصلاح نظام اداری اشاره نمودند. در نهایت به تفسیر اقدامات انجام شده در زمینه بهبود کیفیت شاخص های اختصاصی سال جاری و لزوم اصلاح شاخص های پیشنهادی سال 98 با توجه به تغییرات اهداف برنامه های کلان وزارت متبوع بخصوص در بخش صنعت، صادارت و معدن با تاکید بر رونق تولید اشاره داشتند.

   جناب آقای اتابکی به لزوم اجرای چرخه بهره وری در مجموعه وزارت متبوع به منظور اجرای برنامه های کلان و بهبود کیفیت اجرای برنامه و افزایش کیفیت ارزیابی عملکرد حوزه ها تاکید داشتند.

   جناب آقای دکتر رفیع زاده به مشکلات مشترک مربوط به کلیه دستگاه های اجرایی در مقوله ارزیابی عملکرد پرداختند. همچنین به ضعف در برگزاری و اجرای مصوبات در شورای راهبردی و کمیته های ذیل آن اشاره نمودند.

   در پایان جناب آقای صادقی توضیحاتی در مورد مطالب و نظرات ارائه شده بیان داشتند و ضمن تبادل نظر و تعاطی افکار تصمیماتی در راستای بهبود وضع موجود اتخاذ گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,612,106
تعداد بازدید امروز : 28,452
تعداد بازدید دیروز : 39,961
تعداد بازدید هفته : 158,011
تعداد بازدید این ماه : 807,909
آخرین به روزرسانی : 1399/04/24 17:54

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.