• دومین جلسه نشست کارگروه تخصصی تولیدی و زیربنایی با حضور مدیرکل دفتر بازرسی نهادهای تولیدی و زیربنایی ریاست محترم جمهوری و مدیران دفاتر بازرسی 9 دستگاه اجرایی کشور در دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات برگزار گردید:

   دومین جلسه نشست کارگروه تخصصی تولیدی و زیربنایی با حضور مدیرکل دفتر بازرسی نهادهای تولیدی و زیربنایی ریاست محترم جمهوری و مدیران دفاتر بازرسی 9 دستگاه اجرایی کشور در دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات برگزار گردید:

   با هدف بهبود جایگاه، تعامل و هماهنگی هر چه بیشتر بین دفاتر بازرسی و نظارت در سطح دستگاه های اجرایی و دفتر بازرسی ویژه ریاست جمهوری

   در ابتدای جلسه جناب آقای صادقی ضمن بیان دستورات جلسه، به اهمیت همکاری بین دفاتر بازرسی دستگاه ها و نهاد ریاست جمهوری، الکترونیکی شدن فرآیندهای انجام امور در حوزه های مختلف دستگاه در پیشبرد اهداف سازمانی در راستای کاهش تخلفات و... تاکید نمودند.

   در این جلسه گزارشی از نتایج اقدامات دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت متبوع در زمینه شناسایی زمینه های پیدایش فساد، اقدامات اجرایی مبارزه با تخلفات و گلوگاه های فساد در سال 97 براساس قوانین و مقررات ارایه گردید.

   در طول جلسه مدیران بازرسی دفاتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت جهاد کشاورزی، وزارت نیرو، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان حفاظت محیط زیست، شرکت توانیر، شرکت راه آهن و هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به بیان مشکلات و چالش های سازمانی خود در زمینه بهبود جایگاه و افزایش اهمیت دفاتر بازرسی، موانع اصلاح ساختار سازمانی، نبود آیین نامه و دستورالعمل های اجرایی مرتبط و... پرداختند و پیشنهادهایی را در این زمینه ارائه نمودند.

   در پایان جلسه جناب آقای فریدونی مدیرکل دفتر بازرسی ویژه ریاست جمهوری توضیحاتی در خصوص مطالب و نظرات ارائه شده بیان داشتند و ضمن تبادل نظر و تعاطی افکار تصمیماتی در راستای بهبود وضع دفاتر بازرسی، ارزیابی عملکرد اتخاذ گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 246,110,241
تعداد بازدید امروز : 35,855
تعداد بازدید دیروز : 92,985
تعداد بازدید هفته : 128,840
تعداد بازدید این ماه : 380,008
آخرین به روزرسانی : 1399/11/05 08:44

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.