• تبدیل عمارت مشیردیوان کردستان بعنوان مرکز خلاق کسب و کار

   تبدیل عمارت مشیردیوان کردستان بعنوان مرکز خلاق کسب و کار

   نماینده یونیدو از آغاز به مناقصه گذاشتن عملیات تجهیز و آماده سازی عمارت مشیر دیوان در سطح بین المللی خبر داد

   به گزارش دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، در پی تصمیم‌گیری در جلسه‌ای که به ریاست "حسین فیروزی"، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، "سید محسن علوی" مدیرکل میراث فرهنگی، "برهان صلواتی" مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بابک محمدی نماینده دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت،معدن وتجارت(مرجع ملی یونیدو در کشور)، "جولیو ویناچیا" مشاور سازمان توسعه صنعتی ملل متحد(یونیدو) در پروژه اشتغال و جمعی از مدیران استان که در استانداری برگزار شد؛ عمارت مشیردیوان سنندج با همکاری سازمان یونیدو، به مرکز خلاق کسب و کار، تبدیل می‌شود.

   طی این جلسه اقدامات صورت گرفته شده توسط اداره کل میراث فرهنگی کردستان جهت آماده سازی عمارت مشیردیوان برای آغاز عملیات اجرای خانه خلاق کسب و کار استان برای حاضرین تشریح شد.

   در ادامه حاضرین در جلسه از اقدامات صورت گرفته شده در عمارت مشیردیوان بازدید نموده که این بازدید مورد استقبال نماینده سازمان توسعه ملل متحد(یونیدو) قرار گرفت.

   "جولیو ویناچیا" نماینده یونیدو از آغاز به مناقصه گذاشتن عملیات تجهیز و آماده سازی عمارت مشیر دیوان در سطح بین المللی خبر داد و گفت: با توجه به اقدامات مناسب صورت گرفته شده سعی خواهد شد روند تبدیل عمارت مشیردیوان به خانه خلاق، سریعتر اجرا گردد.

   شایان ذکر است قرار است این مرکز به یک مرکز خلاقیت صنایع دستی، گردشگری IT، زنبورداری و بقیه مشاغل استان توسط سازمان توسعه ملل متحد (یونیدو) تجهیز و تبدیل شود.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,401,174
تعداد بازدید امروز : 13,064
تعداد بازدید دیروز : 38,273
تعداد بازدید هفته : 197,141
تعداد بازدید این ماه : 596,977
آخرین به روزرسانی : 1399/04/19 09:36

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.