• تدوین برنامه های عملیاتی برای اصلاح گلوگاه های فساد / رویکرد پیشگیرانه داریم/ راه اندازی شماره تلفن اختصاصی برای دریافت گزارشات مردمی

   تدوین برنامه های عملیاتی برای اصلاح گلوگاه های فساد / رویکرد پیشگیرانه داریم/ راه اندازی شماره تلفن اختصاصی برای دریافت گزارشات مردمی

   مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت گفت: رویکردی پیشگیرانه داریم و اتاق شیشه ای برای شفافیت و مبارزه با فساد در وزارت صمت ایجاد خواهیم کرد

   اکبر صادقی در اولین نشست جامعه بازرسی و نظارت صنعت، معدن و تجارت که با حضور بازرسان و ناظران ارشد در محل سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد، بیان کرد: ۴۷ درصد gdp کشور را وزارت صنعت، معدن و تجارت به خود اختصاص داده است که این بیانگر اهمیت کار در این مجموعه است‌.

   برنامه های جامعی برای بازرسی و نظارت عملکرد بر اساس اسناد بالادستی داریم

   وی با اشاره به اینکه وزارت صمت یک وزارتخانه گسترده است و برنامه های جامعی برای بازرسی و نظارت عملکرد آن تدوین شده است، تصریح کرد: الگو و استراتژی ما سند چشم انداز، فرمان ۸ ماده ای رهبری، نقشه راه اصلاح نظام اداری و قانون ارتقای سلامت اداری و آیین نامه پیشگیری از فساد و دیگر اسناد بالادستی است.

   نظارت و بازرسی جزو ارکان مدیریت است

   مدیر کل دفتربازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت در ادامه اضافه کرد: نظارت و بازرسی جزو ارکان مدیریت است، جلسات مداوم و دو هفته یکبار داریم.

   ایجاد وحدت رویه با نظام‌نامه بازرسی ابلاغی از سوی وزیر صمت

   صادقی با بیان اینکه نظام‌نامه بازرسی از سوی وزیر صمت ابلاغ شده است، گفت: در این نظام نامه و این ابلاغ یک وحدت رویه برای سیستم های اداری طرح ریزی شده است.

   تدوین برنامه های عملیاتی برای اصلاح گلوگاه های فساد

   وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: گلوگاه های فساد شناسایی شده است که برنامه عملیاتی برای اصلاح آن تدوین شده است.

   رویکرد پیشگیرانه داریم

   مدیر کل دفتربازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت در ادامه در خصوص رویکردهای خود، بیان کرد رویکرد پیشگیرانه داریم، استقرار سامانه های الکترونیکی در این راه به ما کمک می کند.

   صادقی اضافه کرد: سامانه جامع تجارت که از تامین تا توزیع را پوشش می دهد، در جهت پیشگیری از فساد مثمر ثمر است.

   مدیران در این جنگ اقتصادی عزم جهادی برای پیگیری امور داشته باشند

   وی با اعلام اینکه در جنگ اقتصادی قرار داریم و دشمنان تهاجم شدید اقتصادی علیه ما دارند، گفت: در این جنگ اقتصادی مدیران برای پیگیری برنامه ها عزم جدی داشته باشند.

   مدیر کل دفتربازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت با اشاره به وضعیت کنونی خودرو، افزود: تولید خودروی ما که به ۶۰۰ دستگاه در روز رسیده بود در حال حاضر به بالای ۲ هزار دستگاه رسیده است و از شرایط سخت عبور کردیم.

   ایجاد اتاق شیشه ای برای شفافیت و مبارزه با فساد در وزارت صمت

   صادقی همچنین گفت: اتاق شیشه ای برای شفافیت و مبارزه با فساد در وزارت صمت ایجاد خواهیم کرد.

   راه اندازی شماره تلفن اختصاصی برای دریافت گزارشات مردمی

   وی در پایان تصریح کرد: همچنین شماره تلفن اختصاصی 09122965087 برای طرح شکایات مردمی و ارایه گزارش های بازرسی و نظارت از طریق مردم در اختیار آن ها قرار دارد و مردم می توانند از طریق این شماره با ما مرتبط باشند.

   گفتنی است، اولین نشست جامعه بازرسی و نظارت صنعت، معدن و تجارت دوشنبه با حضور بازرسان و ناظران ارشد و با هدف شفاف سازی، ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد در سازمان توسعه تجارت ایران برگزار گردید.

   " شاتا نیوز "

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 246,111,229
تعداد بازدید امروز : 36,843
تعداد بازدید دیروز : 92,985
تعداد بازدید هفته : 129,828
تعداد بازدید این ماه : 380,996
آخرین به روزرسانی : 1399/11/05 08:44

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.