• مدیری که ریسک نکند نمی تواند جهادی عمل کند/ نباید ارباب رجوع برای دریافت خدمتی سردرگم باشد

   مدیری که ریسک نکند نمی تواند جهادی عمل کند/ نباید ارباب رجوع برای دریافت خدمتی سردرگم باشد

   مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت گفت: مدیران در شرایط خاص اقتصادی باید ریسک پذیر باشند و مدیری که ریسک نکند نمی تواند جهادی عمل کند.

   اکبر صادقی در همایش معاونین امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها در محل وزارت صنعت، معدن و برگزار شد، بیان کرد: در شرایط جنگ اقتصادی همه شرایط فرق می‌کند و اولویت ها عوض می شود، شرایط جنگ اقتصادی این موضوع را اقتضا می کند.

   مدیری که ریسک نکند نمی تواند جهادی عمل کند

   او با تأکید بر اینکه مدیران در شرایط خاص اقتصادی باید ریسک پذیر باشند،افزود: اصلاح روش ها و فرآیندها برای ریسک پذیری مدیران در دستور کار است و مدیری که ریسک نکند نمی تواند جهادی عمل کند.

   مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت با اعلام اینکه اکثر شکایات از استان ها و شهرستان ها در حوزه اصناف و اتحادیه ها است،گفت: تدوین نظام نامه ها برای مدیریت این موضوع ضرورت دارد و اصلاح فرآیندها در راستای پاسخگویی به شکایات وتکریم ارباب رجوع لازم است.

   نباید ارباب رجوع برای دریافت خدمتی سردرگم باشد

   صادقی، الکترونیکی کردن فرآیندها را برای شفافیت و مبارزه با فساد ضروری دانست و اضافه کرد: سامانه های وزارت صمت در این راستا است و نباید ارباب رجوع برای دریافت خدمتی سردرگم باشد و لزوم پاسخگویی سریع ضروری است.

   او تفویض برخی اختیارات ستاد وزارتخانه به استان ها را در راستای تسریع امور دانست و بیان کرد: در نظام نامه ارزیابی عملکرد همه موارد تدوین و تبیین شده است با توجه به آن، شاخص های عملکردی را افزایش خواهیم داد.

   مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت در پایان یادآوری کرد: جزو ۶ دستگاه برتر از لحاظ سلامت اداری هستیم و برخی استان ها که از این لحاظ سطح و عملکرد پایینی دارند آسیب شناسی کنند.

   " شاتا نیوز "

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 246,108,338
تعداد بازدید امروز : 33,952
تعداد بازدید دیروز : 92,985
تعداد بازدید هفته : 126,937
تعداد بازدید این ماه : 378,105
آخرین به روزرسانی : 1399/11/05 08:44

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.