• معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت:

   در تامین اکثرکالاهای مورد نیاز موفق عمل کردیم

   در تامین اکثرکالاهای مورد نیاز موفق عمل کردیم

   معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت گفت: در تامین اکثر قریب به اتفاق کالاها توفیق داشتیم و باید این اقدامات به درستی به اطلاع مردم برسد.

   معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت گفت: در تامین اکثر قریب به اتفاق کالاها توفیق داشتیم و باید این اقدامات به درستی به اطلاع مردم برسد.

   عباس قبادی در همایش معاونین امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، بیان کرد: مدرس خیابانی، جزو شاداب ترین و توانمندترین مدیران جوان نظام هستند و در این شرایط به خوبی و مسلط کار می کنند.

   او همچنین بیان کرد: اطلاع از میزان تولید هم در محصولات صنعتی و هم کشاورزی برای رصد به موقع بازار ضروری است و معاونان بازرگانی سازمان های صمت استانی در جهت پیش بینی و رصد و گزارش میزان تولید و میزان کالاهای استانشان بکوشند تا بتوانیم تصمیمات کارشناسی و به موقع بگیریم.

   معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت با تاکید بر اینکه نظارت بر قیمت گذاری در زمان های خاص باید مدنظر قرار بگیرد،گفت: مثلا الان زمان بازگشت حجاج است که نظارت بر رستوران هایی که از مهمانان حجاج پذیرایی می کنند باید در نظر گرفته شود.

   قبادی با اشاره به موضوع لاستیک افزود: شرایط تامین برخی کالاها مانند لاستیک حساس بود که با پیگیری های لازم به حالت عادی بازگشت و کمبودی نداریم.

   او در خصوص سبوس، گفت: قیمت مصوب سبوس ۱۲۵۰ تومان است، با همین قیمت که مصوبه تنظیم بازار است جلو می رویم.

   معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت در پایان با اشاره به وضعیت نان، بیان کرد: برنامه های مختلفی برای تنظیم قیمت نان مطرح شده است و به زودی با هماهنگی وزارت کشور برای تنظیم بازار این کالا از رییس جمهور دستورات لازم را می گیریم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 233,961,623
تعداد بازدید امروز : 28,788
تعداد بازدید دیروز : 45,289
تعداد بازدید هفته : 74,077
تعداد بازدید این ماه : 443,224
آخرین به روزرسانی : 1399/03/11 16:33

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.