• نشست مدیرکل بازرسی با اعضای هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن

   نشست مدیرکل بازرسی با اعضای هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن

   با هدف بررسی راهکارهای تسهیل و فرآیند روند حمایت از واحدهای تولیدی

   اکبر صادقی مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت در نشستی با مسئولین بانک صنعت و معدن ضمن اشاره به وضعیت اقتصادی کشور از مدیران ارشد آن بانک خواستند تا با تخصیص منابع بانکی به سرمایه در گردش واحدهای تولیدی، تکمیل طرحهای نیمه تمام و کمک به توسعه واحدهای فعال، موجبات حفظ و توسعه اشتغال موجود و ایجاد بسترهای لازم جهت رونق تولید را فراهم آورده و واحدهای تولیدی را که با فشار مالی و اقتصادی ناشی از تحریم مواجه هستند یاری رسانند.

   وی همچنین اظهار داشت: با شفاف سازی امور بانکی و ساماندهی فعالیت های شبکه بانکی و مشتریان، میتوان شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر آن بانک و افزایش میزان موفقیت آن در نیل به اهداف از پیش تعیین شده در جهت حمایت از واحدهای تولیدی چه در حوزه صنعت و چه در بخش معدن بود. ایشان تعامل هر چه بیشتر و بهتر آن بانک با ستادهای تسهیل و رفع موانع تولید استانی و کشوری را یکی دیگر از راهکارهای افزایش میزان کارایی و موفقیت بانک صنعت و معدن بیان نمودند.

   در ادامه این نشست حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بانک اظهار داشتند : الویت آن بانک تعامل و همراهی هر چه بیشتر با واحدهای تولیدی و جلوگیری از تملک اموال و دارایی های ایشان و پرهیز از تبدیل آنها به واحدهای غیر فعال می باشد.

   در خاتمه نیز مدیر کل بازرسی بیان داشتند: در سال جاری که به فرموده رهبر معظم انقلاب سال رونق تولید نامگذاری گردیده و مورد تاکید مقام عالی وزارت نیز قرار گرفته است، یکی از راههای شکوفایی اقتصاد و سرعت بخشی به توسعه اقتصادی، تخصیص هرچه سریعتر و به موقع منابع بانکی به واحدهای تولیدی، صنعتی و کمک به تسریع در تکمیل و به بهره برداری رساندن طرحها می باشد.

   ضمناً، در راستای پیگیری و اجرای منویات مقام عالی وزارت مبنی بر ارائه خدمات بهتر به تولیدکنندگان، بازدیدی سرزده از صرافی بانک صنعت و معدن به عمل آمد که در نتیجه آن اقدامات اصلاحی لازم در خصوص مدیریت و بهبود فرایند کار در آن مجموعه توسط مدیرعامل محترم بانک صنعت و معدن صورت پذیرفت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 242,478,182
تعداد بازدید امروز : 34,708
تعداد بازدید دیروز : 55,745
تعداد بازدید هفته : 377,211
تعداد بازدید این ماه : 777,288
آخرین به روزرسانی : 1399/09/14 11:21

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.