• هم افزایی خودروسازان داخلی برای بهینه سازی کیفیت

   هم افزایی خودروسازان داخلی برای بهینه سازی کیفیت

   معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش در مراسم معارفه مدیرعامل ایران خودرو هم افزایی کلیه خودروسازان داخلی و تعریف پلت فرم مشترک برای بهینه سازی کیفیت و تولید خودرو در کشور را خواستار شد.

   به گزارش " ایدرو نیوز " محمدباقر عالی با اشاره به نقش توسعه ای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و جایگاه هماهنگ کننده این سازمان در حوزه صنعت خودرو کشور و تاکید اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با هیئت دولت مبنی بر نقش پیشرانی که صنعت خودرو باید در رونق تولید ایفا کند ، افزود : سازمان توسعه ای ایدرو به عنوان هماهنگ کننده صنعت خودرو بستر سازی لازم برای هم افزایی توان خودروسازان داخلی و طراحی پلت فرم مشترک را انجام می دهد.

   عالی همچنین تکمیل حدود ۲۲ هزار خودرو دارای کسری قطعه و تزریق به بازار مصرف ظرف ده روز گذشته را نشان دهنده توانمندی و همت منابع انسانی و سربازان جهاد اقتصادی در سال رونق تولید برشمرد و تاکید کرد: سیاستگذاری در دوره جدید با تمرکز بیشتر در جهت کاهش قیمت تمام شده و افزایش کیفیت محصولات خواهد بود.

   رئیس هیئت عامل ایدرو دین اصلی خودروسازان را انجام تعهدات به خریداران و ثبت نام کنندگان بر شمرد و خواستار برنامه ریزی با تکیه بر توان داخل برای رفع مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه در تحویل سفارش ها شد .

   در این مراسم فرشاد مقیمی به عنوان مدیرعامل جدیدگروه صنعتی ایران خودرو معرفی شد . فرشاد مقیمی پیش از این معاون امور صنایع وزارت صمت بود و از سوابق وی می توان به عضو هیات مدیره و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مدیر برنامه ریزی و بودجه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و رئیس انجمن بهره وری ایران اشاره کرد .

   " شاتا نیوز "

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,610,105
تعداد بازدید امروز : 26,451
تعداد بازدید دیروز : 39,961
تعداد بازدید هفته : 156,010
تعداد بازدید این ماه : 805,908
آخرین به روزرسانی : 1399/04/24 16:30

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.