• سرپرست معاونت امور صنایع صمت در نشست با کارآفرینان جوان خبرداد:

   تشکیل شورای هم افزای رونق تولید با حضور متولیان تصمیم ساز

   تشکیل شورای هم افزای رونق تولید با حضور متولیان تصمیم ساز

   سرپرست معاونت صنایع وزارت صمت از تشکیل شورای هم افزای رونق تولید با حضور دستگاه های متولی و تصمیم ساز با محوریت وزارت صنعت، معدن و تجارت خبرداد.

   به گزارش شاتا، مهدی صادقی نیارکی، در نشست و تبادل نظر با کارآفرینان جوان حوزه صنعت که با حضور وزیر صنعت، معدن وتجارت و رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزارشد، ، از ایجاد بسترهای لازم برای ارتقاء هم افزایی در بخش صنعت خبرداد و گفت: وزارت صنعت ، معدن وتجارت سامانه توان ایران را برای بهم رسانی نیازها و توانمندی های صنعتی و معدنی در داخل کشور طراحی ‌کرده است که مراحل فعالیت آزمایشی آن ‌به اتمام رسیده است.

   او ادامه داد:این سامانه، بستر جامعی برای حمایت از تولید داخل و اعلام نیازمندی‌ها و توانمندی های صنعتی و معدنی کشور است..

   سرپرست معاونت امور صنایع در ادامه با اشاره به برگزاری سلسله نشست های تخصصی در این معاونت از برگزاری شورای هم اندیشی خبرگان صنعت با حضور تعدادی از خبرگان خبرداد و گفت: در این شورا سیاست های کلان اقتصادی با محوریت اقتصاد صنعتی و موضوعات کلان حوزه صنعت کشور مطرح خواهد شد.

   همچنین صادقی نیارکی از برگزاری سلسله نشست های مستمر با تشکل های تخصصی خبرداد و گفت: این نشست ها از مهرماه به صورت ماهیانه و موضوع محور تشکیل خواهد شد.

   وی همچنین از تشکیل شورای هم افزای رونق تولید خبرداد و توضیح داد: از تمامی دستگاه هایی که می توانند در رونق تولید نقش آفرینی و کمک کنند برای عضویت در این شورا دعوت بعمل خواهد آمد و محور این نشست ها پیگیری موضوعات کلان، راهبردی با هدف بهبود فضای کسب و کار تولیدکنندگان خواهد بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,427,270
تعداد بازدید امروز : 4,478
تعداد بازدید دیروز : 34,682
تعداد بازدید هفته : 223,237
تعداد بازدید این ماه : 623,073
آخرین به روزرسانی : 1399/04/20 00:57

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.