• افزایش 180 درصدی صادرات غیرنفتی استان اصفهان/ استفاده از ظرفیت خوب پایانه باربری هوایی ترمینال فرودگاه شهید بهشتی

   وزیر صمت در گفتگو با خبرنگاران در اصفهان مطرح کرد :

   افزایش 180 درصدی صادرات غیرنفتی استان اصفهان/ استفاده از ظرفیت خوب پایانه باربری هوایی ترمینال فرودگاه شهید بهشتی

   افزایش 180 درصدی صادرات غیرنفتی استان اصفهان/ استفاده از ظرفیت خوب پایانه باربری هوایی ترمینال فرودگاه شهید بهشتی

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه امسال صادرات غیرنفتی استان اصفهان افزایش180 درصدی داشته است، گفت: پایانه بار هوایی (کارگوترمینال) فرودگاه شهید بهشتی اصفهان پتانسیل خوبی برای این استان فراهم می کند که باید از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی پس از افتتاح پایانه بار هوایی(کارگوترمینال) فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد: این پروژه یکی از مصوبات کارگروه صادرات غیرنفتی بوده است و وزارتخانه صمت، راه و شهرسازی، سازمان توسعه تجارت ایران و استانداری اصفهان در این پروژه مشارکت داشته اند.
   او اضافه کرد: امسال خوشبختانه صادرات غیرنفتی استان اصفهان بیش از 180 درصد افزایش داشته است که این شاخص در کشور بی نظیر است و با این امکاناتی که ایجاد شده است حتماً این روند سرعت خواهد گرفت.
   وزیر صمت با بیان اینکه پایانه بار هوایی(کارگوترمینال) فرودگاه شهید بهشتی اصفهان پتانسیل خوبی برای این استان است، بیان کرد: در سفر امروز دیدارهایی نیز با صنعتگران استان خواهیم داشت و در جلسه ای با حضور استاندار در خصوص بررسی مشکلات تولید استان شرکت خواهیم کرد.
   رحمانی همچنین تصریح کرد: اصفهان به عنوان یک قطب صنعت کشور می تواند نقش خوبی را در این حوزه ایفا کند و همه عزم خود را جزم کرده اند که در شرایط جدید از فرصت‌ها بیشترین استفاده را انجام دهند.
   او با بیان دیگر برنامه های این سفر، افزود: به همراه وزیر راه و شهرسازی برای پروژه تولید ریل ملی به ذوب آهن اصفهان می رویم و در جلسه ای در خصوص مباحث ریل ملی و تولید داخل شرکت خواهیم کرد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: ظرفیت های خوبی در تولید صنایع ریلی، واگن و لوکوموتیو وجود دارد که با همکاری هم و همت راه آهن جمهوری اسلامی از این ظرفیت استفاده می شود.
   گفتنی است که پایانه بار هوایی(کارگوترمینال) فرودگاه شهید بهشتی اصفهان صبح امروز شنبه با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 233,892,088
تعداد بازدید امروز : 4,542
تعداد بازدید دیروز : 36,834
تعداد بازدید هفته : 4,542
تعداد بازدید این ماه : 373,689
آخرین به روزرسانی : 1399/03/10 00:18

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.