• پیاده سازی نظام آموزشی حرفه ای و کاربردی برای صنایع و معادن مختلف کشور کلید می خورد

   پیاده سازی نظام آموزشی حرفه ای و کاربردی برای صنایع و معادن مختلف کشور کلید می خورد

   مسئولین سه دانشگاه معتبر آلمان برای همکاری در زمینه بهبود و بهینه سازی نظام آموزشی حرفه ای و کاربردی مربوط به صنایع و معادن به ایران سفرخواهندکرد.

   به گزارش شاتا، سید مهدی الدین امینی، معاون دانشگاه صنایع و معادن- با اعلام این خبر گفت: مسئولین دانشگاه‌های "Applied Science & Technology"، "DHBW" و "Dresden University of Technology" که به دعوت دانشگاه صنایع و معادن به ایران سفر خواهند کرد، با دکتر برات قبادیان، معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت و علی خاکی صدیق، معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین مدیران و مسئولین صنعتی کشورمان دیدار و گفتگو خواهند کرد.

   امینی همچنین با اشاره به اهداف این ملاقات ها اظهار کرد : در این دیدارها چگونگی پیاده سازی نظام آموزشی حرفه ای و کاربردی برای دانشگاه صنایع و معادن بعنوان دانشگاهی مسئولیت پذیر مطابق با دانشگاه های نسل چهارم دنیا، برای ارتقای سطح علمی صنایع و معادن کشور (آموزش منجر به اشتغال) مورد بحث وگفتگو قرار خواهد گرفت.

   معاون دانشگاه صنایع و معادن، با اشاره به جزییات برنامه این نشست ها گفت: اولین نشست که در ابتدای صبح سه شنبه برگزار می شود، دانشگاه صنایع و معادن میزبان مسئولین دانشگاه های آلمان و معاونان وزارت صمت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهد بود.

   امینی با بیان این که نشست دوم از ساعت 9:30 صبح در محل معاونت آموزش، پژوهش و فناوری برگزار میشود و جنبه عمومی خواهد داشت، فعالیت های آموزشی و پژوهشی و فنآورانه آتی دانشگاه صنایع و معادن با همکاری دانشگاه های آلمانی برای ارتقائ بهره وری صنایع و معادن برتر کشور با حضور غریب پور- رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور (ایمیدرو)، عالی- مدیر عامل سازمان توسعه و نوسازی صنایع کشور (ایدرو) به همراه صاحبان صنایع و معادن برتر کشور تشریح خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,530,721
تعداد بازدید امروز : 44,155
تعداد بازدید دیروز : 53,160
تعداد بازدید هفته : 44,155
تعداد بازدید این ماه : 550,225
آخرین به روزرسانی : 1399/08/10 15:47

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.