• معاون وزارت صنعت:

   باید برای انتخاب مدیران شایسته، بانک اطلاعات مدیریتی در کشور ایجاد شود

   باید برای انتخاب مدیران شایسته، بانک اطلاعات مدیریتی در کشور ایجاد شود

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مدیریت یک علم است و اگر کسی منکر آن شود این نشان می‌دهد که باید همه رشته‌های مدیریت تعطیل شود.

   به گزارش واحد خبر معاونت به نقل ازایرنا؛ «برات قبادیان» روز سه‌شنبه در سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت استراتژیک که در محل سالن اجلاس سران برگزار شد، با بیان این مطلب که مدیریت یک علم است و اگر کسی منکر آن شود این نشان می‌دهد که باید همه رشته‌های مدیریت تعطیل شود، افزود: البته تجربه نیز یک فاکتور مهم در مدیریت است و تنها با یادگیری علوم نظری نمی‌توان مدیری موفق شد.
   قبادیان با بیان اینکه مدیریت شخصی، ذاتی و جوهره آدمی نیز است،‌از نبود بانک اطلاعات مدیریتی در کشور انتقاد کرد و گفت: باید برای انتخاب مدیران شایسته چنین بانک اطلاعاتی در کشور ایجاد شود.
   معاون پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اگر برای آمایش سرزمین، برنامه نداشته باشیم و اشتباه‌های گذشته را نپذیریم، به جایی نخواهیم رسید.
   وی ادامه داد: متاسفانه اکنون کار را به دست نخبگان نداده‌ایم و آنها را برای مدیریت تربیت نکرده‌ایم که باید برای جبران این موضوع تلاش کنیم.
   قبادیان گفت: مدیریت در کشور اکنون سلیقه‌ای و شانسی است و نه بر اساس تجربه و علم و دانش.
   وی خواستار آن شد که مسوولان کشور اندیشه کنند و با بازنگری قوانین، کشور را به نخبگانی دهند که بتوانند به خوبی امور را مدیریت کنند.
   وی گفت: اگرزمینه را برای نخبگان و شایستگان با خط کشی‌های مد نظر فراهم کنیم، کشور ظرف دو تا سه سال سرآمد منطقه و جهان خواهد شد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,204,232
تعداد بازدید امروز : 199
تعداد بازدید دیروز : 25,492
تعداد بازدید هفته : 199
تعداد بازدید این ماه : 400,035
آخرین به روزرسانی : 1399/04/13 23:32

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.