• امضای تفاهمنامه همکاری میان نمایشگاه بین المللی ایران و دانشگاه صنایع و معادن

   امضای تفاهمنامه همکاری میان نمایشگاه بین المللی ایران و دانشگاه صنایع و معادن

   تفاهمنامه همکاری میان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و دانشگاه صنایع و معادن ایران به امضا رسید.

   به گزارش واحد خبرمعاونت طی مراسمی، تفاهمنامه همکاری میان شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و دانشگاه صنایع و معادن به امضا رسید.

   در این مراسم دکتر قبادیان ضمن معرفی فعالیتها و برنامه های دانشگاه صنایع ومعادن گفت؛ این دانشگاه ازسال ٧٢ تاکنون در جهت اموزش وارتقای سطح علمی مدیران صنعتی و معدنی و نیروهای بخش کارهای بزرگی ارائه کرده است و اخیراً با هدف تغییر الگوی آموزشی به کمک یکی از دانشگاههای مهارتی المان در شرف تغییرالگوی آموزشی این دانشگاه هستیم .
   وی افزود: براساس تفاهم انجام شده ،این دانشگاه برنامه خود را متفاوت با دانشگاههای کشور و کاملاً کاربردی دنبال خواهد کرد.
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت و سرپرست دانشگاه صنایع و معادن با اشاره به این که دانشگاه صنایع ومعادن برای دستیابی به اهداف مورد نظر خود نیاز به همکاری با همه زیرمجموعه های وزارت صمت واز جمله شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی تهران دارد گفت: واقعیت اینست که این شرکت ویترین ارائه توانمندیهای کشوراست و نتیجه تلاشها و دستاوردهای کشور در اینجا به نمایش عموم گذاشته خواهد شد و لذا شما می توانید این اعتبار را با راهکارهای مدیریتی واستفاده از الگوهای جدیدی که در دنیای پیشرفته ارائه می شود با کمک دانشگاهها چندبرابر کنید و لذا می توانیم دراین زمینه هم افزایی و همکاری نزدیک و خدمات متقابلی هم در درون و هم در بیرون ازبخش داشته باشیم و امیدوارم این همکاری به نفع و در جهت دستیابی به اهداف وزارت متبوع ادامه یابد.

   درادامه ،بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: ایجاد ارتباط میان صنعت و دانشگاه ها از سیاست های اصلی وزارت صمت است که شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران به عنوان زیر مجموعه این وزارتخانه این مهم را مد نظر دارد.

   وی با اشاره به روش اپن اینوویشن (نوآوری باز) در برگزاری نمایشگاه های بین المللی، افزود: در همین رابطه سالنی برای استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان و دانشگاه های مرتبط با همان حوزه نمایشگاهی برپا می شود.

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: همچنین، نمایشگاه های تقاضا محور را برای تامین داخلی کالاهایی که تحریم هستند، پیش بینی کرده ایم و در کنار آن هم طرحی را با توجه به فرمایشات رهبری در خصوص حمایت از تولیدات و کالاهای داخلی در مسیر برگزاری نمایشگاه ها آماده کرده ایم که در اختیار وزیر صنعت قرار داده ایم.

   وی در پایان یادآور شد: غرفه ای برای دانشگاه صنایع و معادن در نمایشگاه صنعت نمایشگاهی در اسفند ماه در نظر گرفته می شود تا این دانشگاه توانمندی های خود را به فعالان صنعت نمایشگاهی و بازدید کنندگان معرفی کنند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,205,904
تعداد بازدید امروز : 1,871
تعداد بازدید دیروز : 25,492
تعداد بازدید هفته : 1,871
تعداد بازدید این ماه : 401,707
آخرین به روزرسانی : 1399/04/14 01:27

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.