• با حضور دکتر قبادیان برگزار شد؛

   نشست مدیران وزارت صمت با شرکت های پارک علم و فناوری فارس

   نشست مدیران وزارت صمت با شرکت های پارک علم و فناوری فارس

   نشست معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت مدیرعامل به همراه رییس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با شرکت های فناوری پارک علم و فناوری فارس برگزار شد.

   به گزارش شاتا طی این نشست که با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره و مدیران ارشد صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس، رئیس پارک علم و فناوری فارس، شرکت های فناوری و دانش بنیان مرکز رشد و پارک علم و فناوری فارس در دانشگاه شیراز برگزار شد به معرفی صندوق و خدمات قابل ارائه به صنایع پیشرفته کشور و همچنین طرح تاپ پرداخته شد.

   در این نشست؛ معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر لزوم کار و همت جمعی کلیه بازیگران حوزه فناوری و صنعت و با اشاره به پتانسیل های موجود به لحاظ نیروی انسانی کشور در کنار منابع ملی و خدادادی، پویایی ایجاد شده در فضای کسب و کار را مهم ترین عامل قطع وابستگی به نفت و مقابله با تحریم های ناجوانمردانه دشمن اعلام کرد.

   برات قبادیان ضمن تشریح تاپ سامانه توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال (تاپ)، ارتباط صنعت و دانشگاه و رفع نیازهای فن‌آورانه صنعت از طریق مراکز علمی و پژوهشی را به عنوان امری مهم در توسعه صنایع کشور برشمرد.

   وی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته را به عنوان یکی از صندوق های حمایتی وزارت صنعت، معدن و تجارت را پشتیبان و بازوی مالی این وزارتخانه برای اجرای طرح های فن‌آورانه معرفی نمود که می تواند نقش مهمی در این راستا ایفا کند.

   در ادامه مدیرعامل و رئیس هیات مدیره صندوق صنایع پیشرفته، ضمن تبیین خدمات مالی و اعتباری به تشریح برنامه های آتی این صندوق پرداخت.

   رضا نقی پور اصل با اشاره به شکل گیری و توسعه سایر خدمات صندوق در کنار ارائه تسهیلات و صدور ضمانت نامه، تدوین آیین نامه های خدمات کارشناسی و سرمایه گذاری خطرپذیر را از جمله اولویت های در دستور کار صندوق عنوان کرد.

   وی ضمن تقدیر از رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همکاران این مجموعه خاطر نشان کرد: در کنار سامانه الکترونیک صندوق با افتتاح دفتر نمایندگی صندوق در استان امیدوار هستیم سرعت خدمات رسانی به بنگاه های فناور پارک و مرکز رشد افزایش یابد.

   در انتهای جلسه نیز جواد کلاهدوزان بازرس ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون حوزه وزارتی با اشاره به تاکید وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت بر پیگیری مسائل مربوط به واحدهای تولید و اهتمام در رفع مشکلات شرکت های فعال،در ارتباط با دریافت هرگونه پیشنهادات و نقطه نظرات فعالان صنعت و انعکاس به مقام عالی وزارت و دستگاه های ذیربط و تابعه اعلام آمادگی کرد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,205,750
تعداد بازدید امروز : 1,717
تعداد بازدید دیروز : 25,492
تعداد بازدید هفته : 1,717
تعداد بازدید این ماه : 401,553
آخرین به روزرسانی : 1399/04/14 01:27

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.