• زرندی در نشست با مدیر عامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته :

   صندوقهای حمایتی صنایع برای توسعه فعالیتها به افزایش نقدینگی نیاز دارند

   صندوقهای حمایتی صنایع برای توسعه فعالیتها به افزایش نقدینگی نیاز دارند

   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت ، معدن و تجارت از اعلام موافقت خود با لزوم افزایش سرمایه صندوق حمایت از تحقیات و توسعه صنایع پیشرفته خبر داد.

   به گزارش شاتا به نقل از صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته، سعید زرندی طی نشستی صمیمانه با مدیر عامل این شرکت مادر تخصصی گفت : صندوق های حمایتی صنایع تولیدی و صنعتی برای افزایش بازدهی فعالیتها و توسعه اقدامات و تسهیلات دهی و ضمانت طرح ها هر سال باید سرمایه خود را افزایش دهند و لازم است بودجه آن در برنامه های بودجه ای هر سال دیده شود .

   زرندی تاکید کرد : صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در سال گذشته و ۶ ماهه سال جاری بسیار خوب و موفق عمل کرد و لازم است از سوی دستگاههای مالی حمایت شود .

   در این نشست همچنین مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با تشریح فعالیتهای صندوق در ۶ماهه سال جاری گفت : در زمینه اعطای تسهیلات مالی در این مدت نسبت به دوره مشابه سال قبل رشد ۸۰ درصدی و در زمینه صدور ضمانت نامه رشد ۱۵ درصدی را تجربه کردیم .

   رضا نقی پور افزود : عملکرد صندوق به لحاظ ریالی طی ۴ سال گذشته در زمینه تسهیلات اعطایی بیش از۱,۵ برابر کل عملکرد ۱۶ سال گذشته است .

   وی تصرح کرد : برای پوشش تسهیلات دهی و حمایت از یک درصد صنایع پیشرفته کشور، به حدود ۷ هزار میلیارد ریال تزریق نقدینگی از سوی منابع مالی نیاز داریم .

   گفتنی است در این نشست تفاهمات خوبی در زمینه توسعه عملکرد صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته به عمل آمد تا صندوق در منظومه فعالیتهای آتی وزارت صمت نقش موثر تری ایفا کند

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 236,542,147
تعداد بازدید امروز : 9,636
تعداد بازدید دیروز : 39,364
تعداد بازدید هفته : 9,636
تعداد بازدید این ماه : 659,013
آخرین به روزرسانی : 1399/05/18 02:05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.