• آمادگی ایران برای گسترش همکاری‌های نمایشگاهی با ازبکستان / آغاز به کار اولین نمایشگاه اختصاصی ایران در ازبکستان با حضور ۳7 شرکت ایرانی و همراهی 100 هیات تجاری

   حسین زاده اعلام کرد؛

   آمادگی ایران برای گسترش همکاری‌های نمایشگاهی با ازبکستان / آغاز به کار اولین نمایشگاه اختصاصی ایران در ازبکستان با حضور ۳7 شرکت ایرانی و همراهی 100 هیات تجاری

   آمادگی ایران برای گسترش همکاری‌های نمایشگاهی با ازبکستان / آغاز به کار اولین نمایشگاه اختصاصی ایران در ازبکستان با حضور ۳7 شرکت ایرانی و همراهی 100 هیات تجاری

   مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران در آستانه سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به اجلاس کمیسیون همکاری‌های مشترک ایران و ازبکستان و در خصوص آغاز به کار نمایشگاه معرفی توانمندی های صنعتی ایران در تاشکند، گفت: این نمایشگاه با دستور وزیر صمت و درخواست سفارت ازبکستان در تهران در سریع‌ترین زمان ممکن برنامه‌ریزی و در دستور کار قرار گرفت.

   به گزارش شاتا، حسین زاده افزود: اولین نمایشگاه اختصاصی ایران در ازبکستان با همراهی بیش از ۱۰۰ هیات تجاری و حضور 37 شرکت ایرانی، امروز آغاز به کار خواهد کرد و انتظار می‌رود در چارچوب دیدارهای BTB، موافقتنامه‌های خوبی بین طرف های ایرانی و ازبکی منعقد شود.

   وی ادامه داد: قطعاً با راه اندازی خط مستقیم پروازی بین ایران و ازبکستان شرایط برای آغاز همکاری‌های تجاری و گردشگری بین دو کشور بیش از پیش فراهم می‌شود.

   حسین زاده اضافه کرد: امیدوارم روند برگزاری نمایشگاههای اختصاصی ایران در کشور ازبکستان تداوم داشته باشد و همچنین از شرکتهای ازبکستانی برای مشارکت و حضور در نمایشگاه های بین المللی ایران در تهران دعوت به عمل می آوریم تا بتوانند توانمندی های خود را در کشورمان عرضه دارند تا زمینه همکاری‌های تجاری دو طرف بیش از پیش ارتقا یابد.

   مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران تصریح کرد: آمادگی کامل برای امضای موافقت نامه ای در راستای اهدای فضای تهاتری نمایشگاهی بین دو کشور وجود دارد.

   حسین زاده در پایان خاطرنشان کرد: از روسای جمهوری دو کشور و همچنین وزرای صمت ایران و معاون وزیر سرمایه گذاری و تجارت خارجی ازبکستان آقای فورکات رحیم اف برای ایجاد فرصت های همکاری دو طرف و تجار ایرانی و ازبکستانی تشکر می‌کنم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 236,870,468
تعداد بازدید امروز : 37,386
تعداد بازدید دیروز : 49,998
تعداد بازدید هفته : 337,957
تعداد بازدید این ماه : 987,334
آخرین به روزرسانی : 1399/05/24 20:53

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.