• در اختتامیه هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت انجام شد؛

   رونمایی از ژورنال علمی isc سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ایران

   رونمایی از ژورنال علمی isc سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ایران

   در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت که امروز دوشنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، ژورنال علمی و بین المللی isc سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ایران رونمایی شد.

   به گزارش شاتا، علیرضا شهیدی" رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ایران" در این مراسم گفت: پس از افتتاح پارک موزه مشهد که در نوع خود پارک موزه ای منحصر به فرد در ایران و خاورمیانه است، تصمیم گرفتیم این ژورنال را نیز منتشر کنیم.

   وی با بیان اینکه در کنار پارک موزه های دنیا، انتشارات و فعالیت‌های پژوهشی در قالب ژورنال های علمی انجام می‌شود، تصریح کرد: این ژورنال به صورت دو فصلنامه است که هر ۶ ماه یکبار به زبان انگلیسی منتشر می شود.

   رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ایران در ادامه بیان کرد: هیئت تحریریه این ژورنال متشکل از ۲۷ صاحب‌نظر است که ۱۳ استاد و صاحب نظر از کشورهای اروپایی از جمله فرانسه، آلمان، انگلیس و ایتالیا هستند و ۱۴ استاد دیگر نیز از اساتید مجرب و صاحب نظر کشور خودمان در حوزه زمین شناسی هستند.

   شهیدی با بیان اینکه این ژورنال بر روی وب قرار گرفته است، گفت: از سیستم سینا وب که توسط دانشگاه صنعتی شریف پشتیبانی فنی می شود، استفاده کرده ایم و همچنین یک نرم‌افزار همیاب نیز داریم برای اینکه بتوانیم مقالات تکراری ارسالی را شناسایی کنیم.

   وی با اعلام این که بازه زمانی برای داوری مقالات ارسالی حدود ۵ ماه است، اضافه کرد: بعد از چاپ سوم ژورنال به‌دنبال دریافت isi نیر هستیم.

   رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ایران با اعلام اینکه نخستین شماره این ژورنال علمی و بین المللی تابستان ۹۸ منتشر شد، گفت: حدود ۴ هزار و ۵۰۰ نفر نیز از وب سایت ما بازدید کردند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,358,098
تعداد بازدید امروز : 44,769
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 263,851
تعداد بازدید این ماه : 377,601
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 17:33

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.