• در دیدار رییس مرکز روابط عمومی وزارت صمت با مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته عنوان شد :

   تاکید بر اطلاع رسانی سریع و دقیق از خدمات و عملکرد صندوق / تعمیق ساخت داخل نیازمند حمایت نهادهای مالی و اعتباری

   تاکید بر اطلاع رسانی سریع و دقیق از خدمات و عملکرد صندوق / تعمیق ساخت داخل نیازمند حمایت نهادهای مالی و اعتباری

   رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت از مجموعه شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته بازدید کرد.

   به گزارش شاتا، محمد رضا انواری ضمن این بازدید در نشستی با مدیرعامل صندوق بر نحوه اطلاع رسانی صحیح و دقیق از خدمات و عملکرد صندوق در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد .

   وی گفت : با توجه به رسالت صندوق بر حمایت از طرح ها و صنایع پیشرفته، متقاضیان دریافت تسهیلات و ضمانتنامه ها باید بتوانند ضمن آگاهی درست و کامل در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات این سازمان بهره مند شوند .

   وی با اشاره به اجرای نهضت تعمیق ساخت داخل افزود : در این زمینه نهادهای مالی و اعتباری می توانند با ارایه خدمات مالی و ضمانتی در کنار صنایع فعالیت کنند و صندوق حمایت از صنایع پیشرفته نیز در کنار صنایع هایتک و نوین به خوبی ایفای نقش کند .

   در این نشست همچنین مدیرعامل صندوق حمایت ازتحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته ضمن اشاره به عملکرد 8 ماهه گذشته از رشد 17 درصدی ارایه تسهیلات و رشد 85 درصدی ارایه ضمانت نامه ها خبر داد .

   رضا نقی پور اعلام کرد : اکنون مدت زمان ارایه ضمانت نامه متقاضیان به یک روز و مدت زمان ارایه تسهیلات از سوی این صندوق به یک ماه کاهش یافته است .

   وی اعلام کرد : در نمایشگاه فرصتهای ساخت داخل که اخیرا در شیراز برگزار شد توافقات و تفاهم نامه های خوبی باشرکتهای متقاضی در زمینه اعطای تسهیلات و ضمانت نامه ها به امضا رساندیم.

   نقی پور ضمن اعلام خبر افتتاح چهارمین نمایندگی صندوق متبوع خود در استان قزوین طی امسال گفت : روز 26 آذرماه جاری چهارمین نمایندگی صندوق را در قزوین افتتاح می کنیم و تا پایان سال برای افتتاح 10 نمایندگی در سراسر کشور هدفگذاری کرده ایم .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,532,561
تعداد بازدید امروز : 45,995
تعداد بازدید دیروز : 53,160
تعداد بازدید هفته : 45,995
تعداد بازدید این ماه : 552,065
آخرین به روزرسانی : 1399/08/10 15:47

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.