• فولاد مبارکه روی تکمیل زنجیره تولید فلزات اساسی و محصولات مورد نیاز کشور کارکند/صرفه جویی ارزی ۲۵۰ میلیون یورویی با افتتاح خط تولید فولاد APIتختال های نفت و گاز در فولاد مبارکه/افزایش بیش از ۱۰۰ برابری ظرفیت تولید در زنجیره فولاد نسبت به اوایل انقلاب

   وزیر صمت در آیین رونمایی از فولادAPI تختال های نفت و گاز ترش شرکت فولادمبارکه:

   فولاد مبارکه روی تکمیل زنجیره تولید فلزات اساسی و محصولات مورد نیاز کشور کارکند/صرفه جویی ارزی ۲۵۰ میلیون یورویی با افتتاح خط تولید فولاد APIتختال های نفت و گاز در فولاد مبارکه/افزایش بیش از ۱۰۰ برابری ظرفیت تولید در زنجیره فولاد نسبت به اوایل انقلاب

   فولاد مبارکه روی تکمیل زنجیره تولید فلزات اساسی و محصولات مورد نیاز کشور کارکند/صرفه جویی ارزی ۲۵۰ میلیون یورویی با افتتاح خط تولید فولاد APIتختال های نفت و گاز در فولاد مبارکه/افزایش بیش از ۱۰۰ برابری ظرفیت تولید در زنجیره فولاد نسبت به اوایل انقلاب

   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: فولاد مبارکه واحدهای کوچک و متوسط را مورد حمایت قرار دهد ، تا تولیدکننده واقعی احساس نکند که مورد بی مهری و ظلم واقع می شود و انتظار داریم که فولاد مبارکه در موضوع تنظیم بازار به ما کمک کند.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی در آیین رونمایی از فولاد APIتختال های نفت و گاز شرکت فولاد مبارکه در سخنان کوتاهی با بیان این مطلب، افزود: نهضت ساخت داخل باید جدی گرفته بشود و در این راستا داخلی سازی ۱۰ میلیارد دلار از کالاهای وارداتی را تا افق ۱۴۰۰ در دستور کار داریم.

   وی ادامه داد: ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار از این رقم مربوط به حوزه صنایع معدنی، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار حوزه خودرو و قطعات وابسته و یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار نیز در حوزه نساجی و پوشاک و کیف و کفش است.

   صرفه جویی ارزی ۲۵۰ میلیون یورویی با افتتاح خط تولید فولاد API تختال های نفت و گاز در فولاد مبارکه


   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه با افتتاح پروژه تولید فولاد APIتختال های نفت و گاز فولاد مبارکه ۲۵۰ میلیون یورو صرفه جویی ارزی دارد، گفت: با این کار کاهش وابستگی و صرفه جویی به وجود آمد که همان فتح الفتوح و کار جهادی است.

   برگزاری میز ساخت داخل مخابرات با صرفه جویی ارزی ۴۲ میلیون یورویی
   رحمانی با تاکید بر اینکه ساخت داخل یک تکلیف است، بیان کرد: دیروز میز ساخت داخل مخابرات را با صرفه جویی ارزی ۴۲ میلیون یورویی برگزار کردیم و تا آخر سال چند میز ساخت داخل دیگر در حوزه های مختلف نیز برگزار خواهیم کرد.


   فرآیندهای تولید و توسعه باید بسمت تکمیل زنجیره فلزات اساسی برود
   وی با اعلام اینکه فرایندهای تولید و توسعه باید بسمت تکمیل زنجیره فلزات اساسی برود، اضافه کرد: تکمیل زنجیره هایی مانند فولاد، مس و آلومینیوم در دستور کار است.

   افزایش بش از ۱۰۰ برابری ظرفیت تولید در زنجیره فولاد نسبت به اوایل انقلاب
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت توازن در زنجیره فلزات اساسی ادامه داد: ظرفیت تولید در زنجیره فولاد اوایل انقلاب ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تن بوده که الان به بیش از ۱۰۰ برابر رسیده است.

   ضرورت توازن در زنجیره فلزات اساسی
   رحمانی اضافه کرد: دو سال است که میخواهیم زنجیره فلزات اساسی تا رسیدن به محصول نهایی به صورت نسبی متوازن بشود و برای این کار برنامه داریم.

   فولاد مبارکه روی تکمیل زنجیره تولید فلزات اساسی کار کند
   وی با اعلام اینکه فولاد مبارکه یک شرکتی با توانمندی های جهانی است، بیان کرد: در تولید فولاد خام ظرفیتهای خوبی داریم و فولاد مبارکه روی این محصول نباید متمرکز بشود و تکمیل زنجیره تولید فلزات اساسی را در برنامه بگذارد.

   فولاد مبارکه روی تولید محصولات مورد نیاز و حساس کشور کار کند


   وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان گفت: فولاد مبارکه روی تولید ورق های آلیاژی و محصولات مورد نیاز کشور مانند قطعه سازی و خودرو، صنایع حساس و دارای ارزش افزوده بالا کار کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 231,344,598
تعداد بازدید امروز : 45,195
تعداد بازدید دیروز : 44,623
تعداد بازدید هفته : 45,195
تعداد بازدید این ماه : 578,552
آخرین به روزرسانی : 1399/01/09 23:20

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.