• امضای تفاهم نامه همکاری میان وزارت صمت و سازمان منطقه آزاد اروند

   امضای تفاهم نامه همکاری میان وزارت صمت و سازمان منطقه آزاد اروند

   تفاهم نامه مشترک توانمند سازی منابع انسانی و تعالی سازمانی بنگاه های اقتصادی، سازمان ها و شرکت های حوزه وزارت صمت در محدوده منطقه آزاد اروند میان سازمان منطقه آزاد اروند و وزارت صمت امضاء شد.

   به گزارش واحد خبر معاونت، در جریان سفر معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت جهت حضور در مراسم اختتامیه هفته پژوهش منطقه آزاد اروند، طی نشستی با مدیرعامل و معاونین این سازمان، تفاهم نامه مشترکی میان وزارت صمت و سازمان منطقه آزاد اروند با موضوع توانمند سازی علمی و آموزشی فعالان بخش صنعت، معدن و تجارت در حوزه سرزمین منطقه آزاد اروند به منظور بستر سازی رشد و توسعه کسب و کارها و تعالی سازمانی در شرکت ها و بنگاه های اقتصادی و تولیدی و صنعتی، منعقد گردید.

   از جمله اهداف این تفاهم نامه ایجاد شرایط همکاری بین سازمان منطقه آزاد اروند و وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه های آموزش، پژوهش های کاربردی، مشاوره و فرهنگ بهره وری به منظور توسعه منابع انسانی حوزه صمت در جهت افزایش رقابت پذیری و بهبود فضای کسب وکار، توسعه کارآفرینی و افزایش بهره وری، تسهیل استفاده از فناوری ها و نوآوری های داخلی در صنایع و بنگاه های اقتصادی از طریق آموزش نیروهای متخصص و کارآزموده است.

   همچنین از دیگر اهداف این طرح می توان به شکل گیری، انسجام و تقویت حلقه های زنجیره تولید تا صادرات با استفاده از آموزش عناصر و نیروهای ماهر و متخصص، اشاره کرد.

   برات قبادیان؛ ضمن ابراز امیدواری از اینکه با انعقاد تفاهم‌نامه مذکور هر چه سریع‌تر اجزای این تفاهم نامه به قرارداد تبدیل شود، گفت: امیدواریم استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی فعال، در بالابردن بهره‌وری فعالیت های اقتصادی تأثیرگذار باشد.

   وی با بیان اینکه مجموعه وزارت صمت در استان و سطح کشور از منطقه آزاد اروند پشتیبانی می‌کندگفت: امید است با پشتیبانی از منطقه آزاد اروند موجب رشد اقتصادی در ۲ سال آینده شود و این طرح که یکی از طرح‌های تحول گرایانه است در مدت اندکی جهش اقتصادی خوبی به ویژه با توجه به ارتباط بین‌المللی در ارتباط با صادرات می‌توان صادرات غیرنفتی و تولیدی را جایگزین نفت کنیم.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,388,158
تعداد بازدید امروز : 12,618
تعداد بازدید دیروز : 62,211
تعداد بازدید هفته : 293,911
تعداد بازدید این ماه : 407,661
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 21:39

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.