• با حضور دکتر قبادیان:

   از پژوهشگران و فناوران برگزیده دانشگاه شریف تجلیل شد

   از پژوهشگران و فناوران برگزیده دانشگاه شریف تجلیل شد

   به‌مناسبت هفته‌ی پژوهش و فناوری در مراسمی با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت از 50 پژوهشگر و فناور برگزیده دانشگاه صنعتی شریف تقدیر شد.

   به گزارش واحد خبر معاونت، در مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده دانشگاه صنعتی شریف که عصر امروز سه‌شنبه 10 دی ماه سال جاری، به‌مناسبت هفته پژوهش و با حضور دکتر قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و دکتر فتوحی رئیس دانشگاه شریف در سالن جابربن حیان دانشگاه برگزار شد، از پژوهشگران، طرح ها و مراکز پژوهشی برگزیده دانشگاه تجلیل شد.


   در این مراسم دکتر قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه پژوهش در تاریخ ما ایرانیان از دیر باز اهمیت ویژه‌ای داشته و دارد اما نکاتی در آن وجود دارد که رعایت نمی‌شود گفت: رتبه رفاه اجتماعی در ایران بسیار پایین است و اعتقاد من بر این است اداره علمی کشور باید بر اساس شاخص رفاه در حوزه کار آفرینی اقتصاد آموزش امنیت سرمایه اجتماعی، آزادی فردی و حکمرانی محیط زیست از طریق توسعه سرمایه انسانی انجام شود.


   وی افزود: حرکت به سوی دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم حلال مسائل و مشکلات دانشگاه هاست که باید مورد توجه تمامی دانشگاه‌ها باشد.


   دکتر قبادیان گفت: توجه به شاخص‌های تحقیق و توسعه بسیار مهم است، برای مثال ما باید پژوهشگران تمام وقت داشته باشیم تا این شاخص افزایش یابند و بر سرمایه انسانی سرمایه گذاری شود. تولید باکیفیت و قیمت ارزان است که به ما کمک می‌کند تا در رقابت‌ها پیروز شویم و از دل تحریم‌ها باید فرصت ها را ایجاد کنیم.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,301,603
تعداد بازدید امروز : 45,841
تعداد بازدید دیروز : 59,885
تعداد بازدید هفته : 207,356
تعداد بازدید این ماه : 321,106
آخرین به روزرسانی : 1399/08/06 18:56

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.