• معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در لیست دانشمندان برتر تامسون رویترز

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در لیست دانشمندان برتر تامسون رویترز

   دکتر برات قبادیان، معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان دانشمند برتر در سال 2019 در رشته مهندسی مکانیک (گرایش مهندس بیوانرژی) از دانشگاه تربیت مدرس از سوی پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) انتخاب و معرفی شد.

   به گزارش شاتا، پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) به ارائه فهرستی از دانشمندان برتر دنیا می پردازد که هر دو ماه یکبار براساس آخرین تحولات در شبکه علم بین الملل روزآمد می شود و مرجعیت علمی مبنای گزینش دانشمندان برتر در پایگاه طلایه داران علم است.

   برات قبادیان در این زمینه گفت: پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز، ISIشاخص های از پیش تعیین شده ای دارد که با استفاده از این شاخص ها، دانشمندان جهان را ارزیابی و رصد می کند.

   وی با اشاره به ارسال مقالات ISI به عنوان یکی از شاخص های این پایگاه در انتخاب دانشمند برتر توضیح داد:اثر بخشی مقالات و همچنین ارجاعات بین المللی از دیگر شاخص های انتخاب دانشمندان برتر جهان است.

   قبادیان گفت: دو سازمان اسکوپوس و تامسون رویترز شاخص های دیگری دارند که شاخص های سختگیرانه ای است، براساس این شاخص ها هر دانشمندی دارای یک کد بین المللی است و با استفاده از این کد،این دو سازمان فعالیت روزانه دانشمندان را رصد و می سنجند.

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: در دهه اخیر خداوند توفیق داد جزو یک درصد برتر دانشمندان قرار گرفته و در سال 2018 و 2019 نیز به عنوان دانشمند برگزیده اعلام شوم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 236,693,175
تعداد بازدید امروز : 8,746
تعداد بازدید دیروز : 52,516
تعداد بازدید هفته : 160,664
تعداد بازدید این ماه : 810,041
آخرین به روزرسانی : 1399/05/20 23:34

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.