• دستورالعمل نظارتی برای ایام پایانی سال، به استان ها ابلاغ شده است/ تفاهم نامه با بسیح اصناف، تعداد بازرس های بازار را ۲ برابر خواهد کرد

   تابش در گردهمایی روسای سازمانهای صمت استانها:

   دستورالعمل نظارتی برای ایام پایانی سال، به استان ها ابلاغ شده است/ تفاهم نامه با بسیح اصناف، تعداد بازرس های بازار را ۲ برابر خواهد کرد

   دستورالعمل نظارتی برای ایام پایانی سال، به استان ها ابلاغ شده است/ تفاهم نامه با بسیح اصناف، تعداد بازرس های بازار را ۲ برابر خواهد کرد

   رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: دستورالعمل ویژه نظارتی برای ایام پایانی سال، به استان ها ابلاغ شده است.

   به گزارش شاتا، عباس تابش در گردهمایی روسای سازمانهای صمت استانها که با حضور وزیر صمت برگزار شد، بیان کرد: همزمان با اصلاح قیمت بنزین بازرسی ها انجام شده است و گزارشات مداوم و منظم رصد بازار ارایه می شود.

   وی با اعلام اینکه قیمت گذاری خدمات و‌ کالا، مشمول ضوابطی نیست و یک هفته دیگر به استان ها ابلاغ می شود، تصریح کرد: دستورالعمل طرح نظارتی ویژه ایام پایان سال به استان ها ابلاغ شده است و انتظار داریم با برنامه ریزی هماهنگ و بسیج امکانات ، استانهابه خوبی بازار را هماهنگ نمایند.

   وی همچنین تصریح کرد : تفاهم نامه با بسیح اصناف تعداد بازرس های بازار را ۲ برابر خواهد کرد

   رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در بخش دیگری از سخنانش گفت: با احتساب بازرسان اصناف، ۴۳۰۰ بازرس داریم و تفاهم نامه ای با بسیج اصناف داریم که تعداد بازرس ها ۲ برابر خواهد شد.

   تابش ادامه داد: در زمینه سامانه، بعضی دستگاهها هنوز همکاری کامل ندارد ولی سامانه انبار در زمینه ۱۰ کالا الزام دارد و بازرسان به صورت متمرکز این ۱۰ کالا را بازرسی می کنند.

   وی با اعلام اینکه تا پایان سال سازوکار سامانه رصد کالا ابلاغ می شود، گفت : در سامانه اعلام قیمت در حال افزایش تعداد کالا و خدمات هستیم و بیش از ۱۰۰ قلم خدمات هم به آن اضافه شده است.

   وی افزود : در واحدهای خدماتی باید واحدهایی که مسئولیت آنها با سایر دستگاه‌هاست هم باید هماهنگ شوند. که از آن جمله واحدهای بین راهی و واحد های تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی است که حتما بر مباحث رعایت ضوابط قیمت نظارت خواهیم کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 231,342,510
تعداد بازدید امروز : 43,107
تعداد بازدید دیروز : 44,623
تعداد بازدید هفته : 43,107
تعداد بازدید این ماه : 576,464
آخرین به روزرسانی : 1399/01/09 22:07

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.