• دکتر قبادیان در گردهمایی روسای سازمانهای صمت استانها:

   جذب ۵۰۰ نفر از دانشجویان نخبه و برتر در طرح سرباز تاپ در واحدهای تولیدی کشور / هدف گذاری اجرای ۱۰ درصدی طرح تاپ در سال ۹۸

   جذب ۵۰۰ نفر از دانشجویان نخبه و برتر در طرح سرباز تاپ در واحدهای تولیدی کشور / هدف گذاری اجرای ۱۰ درصدی طرح تاپ در سال ۹۸

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت گفت: ۵۰۰ نفر از دانشجویان برتر و نخبه را تحت عنوان سرباز تاپ در طرح تاپ جذب واحدهای تولیدی و صنعتی و معدنی می کنیم.

   به گزارش شاتا، برات قبادیان در گردهمایی روسای سازمانهای صمت استانها که با حضور وزیر صمت برگزار شد، بیان کرد: معاونت اموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت علاوه بر فعالیت های روتین خود، ۲ طرح اساسی با ۳۴ پروژه دارد که طرح توانمندسازی تولید و اشتغال پایدار( تاپ) و طرح بومی سازی فناوری های با بیشترین ارزبری این دو طرح هستند.

   وی انقلاب چهارم صنعتی را موضوع جدیدی دانست و گفت: مشکلات فرآروی حوزه صنعت، معدن و تجارت را از طریق ارتباط با دانشگاه ها و مراکز علمی و شرکتهای دانش بنیان باید حل کرد.

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت با اعلام اینکه سامانه تاپ سال گذشته رونمایی شد، افزود: عملکرد سامانه تاپ در استانها را داریم، هدف گذاری از بنگاه های فعال انجام داده ایم و درصدی از بنگاه های فعال را مشخص کرده ایم.

   قبادیان در خصوص ارکان طرح تاپ نیز تشریح کرد: واحدهای صنعتی و معدنی به عنوان واحدهای تقاضا محور ثبت نام کرده اند که می خواهیم رفع نیازهای فناورانه و تخصصی آنها را با حداقل هزینه انجام دهیم.

   وی بیان کرد: در طرف عرضه نیز اساتید دانشگاه ها، دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا است.

   • هدفگذاری اجرای ۱۰ درصدی طرح تاپ در سال ۹۸

   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت اضافه کرد: هدف گذاری کرده ایم که حداکثر ۱۰ درصد از طرح را بصورت پایلوت در سال ۹۸ اجرا کنیم و ۱۰ استان اول از جمله اصفهان، فارس، آذربایجان غربی و شرقی، خوزستان، سمنان، هرمزگان بنگاه های خود را ثبت نام کردند.

   • جذب ۵۰۰ نفر از دانشجویان نخبه و برتر در طرح سرباز تاپ در واحدهای تولیدی کشور

   قبادیان ادامه داد: ۵۰۰ نفر از دانشجویان برتر و نخبه را تحت عنوان سرباز تاپ در این طرح جذب واحدهای تولیدی و صنعتی و معدنی می کنیم.

   وی گفت: هدفمند سازی تولید و اشتغال جوانان، دانش بنیان کردن تولیدات و انجام صادرات بر اساس استانداردها از اهم اهداف این طرح است.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,435,499
تعداد بازدید امروز : 8,801
تعداد بازدید دیروز : 59,000
تعداد بازدید هفته : 8,801
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/27 00:56

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.