• افتتاح کارخانه مهرگداز زاگرس و بازدید از 4 واحد صنعتی/ دیدار با نماینده ولی فقیه و حضور در جمع فعالان اقتصادی استان چهارمحال و بختیاری

   در سفر 2 روزه وزیر صمت به استان چهارمحال و بختیاری انجام می شود؛

   افتتاح کارخانه مهرگداز زاگرس و بازدید از 4 واحد صنعتی/ دیدار با نماینده ولی فقیه و حضور در جمع فعالان اقتصادی استان چهارمحال و بختیاری

   افتتاح کارخانه مهرگداز زاگرس و بازدید از 4 واحد صنعتی/ دیدار با نماینده ولی فقیه و حضور در جمع فعالان اقتصادی استان چهارمحال و بختیاری

   وزیر صنعت، معدن و تجارت همزمان با ایام مبارک دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و همچنین در ادامه برنامه حضور در استان ها برای بررسی شرایط واحد های صنعتی، معدنی و تجاری، در سفری 2 روزه به استان چهارمحال و بختیاری، ضمن افتتاح واحد صنعتی مهرگداز زاگرس از 4 واحد تولیدی و صنعتی دیگر این استان بازدید خواهد کرد.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی، امروز چهارشنبه بعد از ظهر پس از دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، در نشستی با فعالان اقتصادی و اصناف چهارمحال و بختیاری در قالب جلسه گفتگوی دولت و بخش خصوصی، ضمن بررسی مسائل و موارد مطرح شده از سوی فعالان بخش خصوصی، برنامه ها و عملکرد وزارت صمت در حوزه های مختلف را تشریح خواهد کرد.

   وی همچنین روز پنجشنبه صبح با حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ ایشان، برنامه کاری روز دوم سفر خود به استان چهارمحال بختیاری را آغاز می کند.

   بازدید از شرکت لوازم خانگی برفآب به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده و صادرکنندگان لوام خانگی کشور و همچنین بازدید از طرح توسعه فولاد سفید دشت و بررسی روند تکمیل زنجیره تولید فولاد در این واحد، ادامه برنامه کاری وزیر صمت در چهارمحال و بختیاری است.

   حضور در شهرک صنعتی سفید دشت و افتتاح کارخانه مهر گداز زاگرس و همچنین حضور در شهرک صنعتی بروجن و بازدید از واحدهای صنعتی نخ نگین و ظریف مصور پایان بخش برنامه سفر 2 روزه وزیر صمت با استان چهار محال و بختیاری خواهد بود.

   گفتنی است؛ معاون امور معادن و صنایع معدنی، معاون بازرگانی داخلی، معاون آموزش، پژوهش و فناوری، معاون طرح و برنامه و رئیس مرکز اصناف وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی را در این سفر کاری همراهی می کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 231,513,998
تعداد بازدید امروز : 37,915
تعداد بازدید دیروز : 42,204
تعداد بازدید هفته : 214,595
تعداد بازدید این ماه : 747,952
آخرین به روزرسانی : 1399/01/13 21:54

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.