• تأکید بر همکاری بیشتر بین اتاق ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت

   در نشست مشترک وزیر صمت با هیات رئیسه اتاق ایران انجام شد:

   تأکید بر همکاری بیشتر بین اتاق ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت

   تأکید بر همکاری بیشتر بین اتاق ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت

   وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه قائم‌مقام و معاونین این وزارتخانه با رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران دیدار کرد و در این نشست همراهی و همکاری بیشتر بین وزارتخانه و اتاق ایران در حوزه رتبه‌بندی و استفاده بهینه‌تر از ظرفیت شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی مورد تأکید قرار گرفت.

   به گزارش شاتا،در نشست مشترک بین رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق ایران با وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونین ایشان، ضمن قدردانی از همراهی این وزارتخانه در حل مشکلات و مسائل مربوط به تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی، موضوع رتبه‌بندی کارت‌های بازرگانی و استفاده از سامانه یکپارچه تجارت مورد توجه قرار گرفت.

   علاوه بر این روند واگذاری برخی از اختیارات وزارت صنعت، معدن و تجارت به بخش خصوصی در چارچوب قانون و در راستای کاهش تصدی‌گری‌های دولت، بررسی شد.

   رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز تلاش‌های اتاق ایران برای بهبود محیط کسب‌وکار و پیگیری‌های این نهاد برای حل مشکلات پیش روی بخش خصوصی را قابل تقدیر خواند و گفت: اگر قرار باشد مشکلات به وجود آمده در اقتصاد را حل کنیم راهی جز همکاری و همراهی بین دولت و بخش خصوصی نداریم.

   وی خاطرنشان کرد: برگزاری منظم و هدفمند جلساتی از این دست می‌تواند به حل چالش‌ها کمک کند. تعامل و گفت‌وگو بین تمام نهادهای تصمیم‌ساز موجب هماهنگی و وحدت رویه شده و ما را از مشکلات ناشی از تحریم‌ها عبور می‌دهد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,953,935
تعداد بازدید امروز : 57,077
تعداد بازدید دیروز : 74,103
تعداد بازدید هفته : 527,259
تعداد بازدید این ماه : 223,702
آخرین به روزرسانی : 1399/11/03 14:51

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.