• به همت دفتر آموزش و پژوهش :

   بررسی طرح استقرار نظام مدیریت بهره وری در واحدهای ستادی، اداری و بنگاههای اقتصادی بخش صنعت، معدن و تجارت

   بررسی طرح استقرار نظام مدیریت بهره وری در واحدهای ستادی، اداری و بنگاههای اقتصادی بخش صنعت، معدن و تجارت

   دردومین نشست کارگروه تخصصی بهره‌وری بخش صمت طرح استقرار نظام مدیریت بهره وری در واحدهای ستادی، اداری و بنگاههای اقتصادی بخش صنعت، معدن و تجارت مورد برسی قرار گرفت.

   دومین کارگروه بهره وری بخش صنعت، معدن وتجارت با حضور آقای دکتر قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری، مهندس صفوی مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش، نمایندگان معاونت های ستادی، سازمانهای تابعه، نمایندگان انجمن ها و تشکل های تخصصی، نمایندگان سازمان ملی بهره وری و اعضاء کمیته کارشناسی بهره‌وری با هدف بررسی روند اجرای مفاد تفاهم نامه فیمابین معاونت آموزش، پژوهش و فناوری و سازمان مدیریت صنعتی، برنامه ها و اولویت های وزارت متبوع در حوزه بهره وری و معرفی مدل‌های عارضه یابی و بهبود بهره‌وری بخش صنعت، معدن و تجارت در محل دفتر معاونت آموزش، پژوهش و فناوری برگزار شد.

   به گزارش واحد خبر معاونت، در ابتدای این نشست، آقای دکتر قبادیان با بیان ضرورت بهبود بهره وری دربخش صنعت، معدن و تجارت به تشریح روند اجرای طرح توانمند سازی تولید وتوسعه اشتغال پایدار ( تاپ ) پرداخت و از این طرح بعنوان طرحی که میتواند نقش بسیار موثری در بهبود بهره وری بخش داشته باشد نام برد.

   مهندس صفوی سرپرست دفتر آموزش و پژوهش نیز با اشاره به اینکه تفاهم نامه فیمابین معاونت آموزش، پژوهش و فناوری و سازمان مدیریت صنعتی در راستای دستیابی به تکلیف قانونی مندرج در بند (الف) ماده (5) قانون برنامه ششم توسعه کشور و الزام به تأمین 33 درصد از رشد اقتصادی از محل ارتقای بهره وری و پیاده سازی تکالیف قانونی در راستای تحقق اهداف ارتقای بهره وری و استقرار چرخه مدیریت بهره وری در بخش صنعت، معدن و تجارت وهمچنین به منظور استفاده از ظرفیت ها و توانایی های علمی و اجرایی سازمان مدیریت صنعتی منعقد شده است، گزارشی از روند اجرای این تفاهم نامه و همچنین برنامه ها و اولویت های وزارت متبوع در حوزه بهره وری اراِیه کرد.

   در ادامه این نشست نمایندگان سازمان مدیریت صنعتی بعنوان مجری طرح "طراحی و استقرار نظام مدیریت بهره وری در واحدهای ستادی، اداری و بنگاههای اقتصادی بخش صنعت، معدن و تجارت" طرح مذکور را برای اعضای جلسه معرفی و تشریح کردند.

   بنابرا ین گزارش "مدل خود عارضه یابی و خود ارتقایی شاخص های عملکرد مدیریت جهت بهبود بهره وری بنگاههای صنعتی کوچک و متوسط بخش صنعت، معدن و تجارت" از موضوعاتی بود که توسط کانون طراحی مهندسی و طراحی مونتاژ معرفی و ارایه گردید.

   گفتنی است اولین جلسه کارگروه تخصصی بهره وری بخش صنعت، معدن و تجارت در روز اول خرداد ماه سالجاری به مناسبت روز بهره‌وری و جهت امضاء تفاهم‌نامه مشترک همکاری میان معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت و سازمان مدیریت صنعتی برگزار شده بود.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,391,037
تعداد بازدید امروز : 15,497
تعداد بازدید دیروز : 62,211
تعداد بازدید هفته : 296,790
تعداد بازدید این ماه : 410,540
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 21:39

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.