• نشست هماهنگی مقابله با بیماری کرونا در روزهای پایانی سال با حضور سرپرست معاونت امور صنایع

   نشست هماهنگی مقابله با بیماری کرونا در روزهای پایانی سال با حضور سرپرست معاونت امور صنایع

   نشست هماهنگی مقابله با بیماری کرونا در روزهای پایانی سال با حضور سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت ، معدن وتجارت و مدیران ومشاوران این معاونت برگزارشد.

   رصد مستمروضعیت تولیدکنندگان محصولات مقابله با این بیماری در روزهای پایانی سال 98و همچنین سال جدید از جمله موضوعات مورد تاکید مهدی صادقی نیارکی دراین نشست بود.
   سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت ، معدن وتجارت با اشاره به تسهیل فرآیند تولید و واردات محصولات ضد عفونی کننده ، الکل و اقلام پزشکی گفت: با توجه به شرایط حساسی که بر کشور حاکم شده است ، علاوه بر افزایش ظرفیت تولید محصولات مقابله با بیماری کرونا، واردات این اقلام نیز به منظور تامین نیاز مراکزدرمانی و عمومی در دستور معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت می باشد.
   صادقی نیارکی همچنین با اشاره به تغییر کاربری برخی از واحدهای تولیدکننده پوشاک افزود: برای تامین لباس های مورد نیاز کادر درمانی تعدادی از تولیدکنندگان با تغییر کابری نسبت به تولید لباس های یکسره اقدام کرده و با توسعه ظرفیت در تامین نیازهای کادر درمانی کمک شایانی می نماید.
   سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت ضمن قدردانی از همکاری شبانه روزی همکاران معاونت امور صنایع و سایر بخش های وزارت صمت خواستار حضور فعال دفاتر تخصصی در ایام تعطیل شد و گفت: دفاتر تخصصی ضروری است در این ایام بر وضعیت تولید محصولات مقابله با کرونا و همچنین اقلام اساسی موردنیاز مردم از جمله مواد بهداشتی و اقلام مقابله با بیماری کرونا نظارت مستمر داشته باشند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,706,950
تعداد بازدید امروز : 62,772
تعداد بازدید دیروز : 83,374
تعداد بازدید هفته : 280,258
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/30 18:16

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.