• ابلاغ پروتکل ها و ضوابط بهداشتی صنوف تولیدی و توزیعی کشور 

   از سوی قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی صورت گرفت: 

   ابلاغ پروتکل ها و ضوابط بهداشتی صنوف تولیدی و توزیعی کشور 

   ابلاغ پروتکل ها و ضوابط بهداشتی صنوف تولیدی و توزیعی کشور 

   قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی، از ابلاغ پروتکل‌ها و ضوابط بهداشتی مرتبط با فعالیت صنوف تولیدی و توزیعی در کشور خبر داد.

   به گزارش شاتا، حسین مدرس خیابانی در حاشیه جلسه امروز(پنجشنبه 1398/12/29) ستاد مقابله با کرونا وزارت صمت اعلام کرد: بر اساس مصوبه هشتمین جلسه ستاد مقابله با کرونا وزارت صمت مقرر شد ضوابط و پروتکل های صنوف تولیدی و توزیعی که توسط معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه شده است، به اصناف کشور ابلاغ شود.

   وی با تاکید بر ضرورت رعایت حداکثری بهداشت در صنوف تولیدی و توزیعی کشور اعلام کرد: بازرسان سازمان حمایت، وزارت بهداشت و اتاق اصناف ایران، به صورت شبانه روزی وضعیت سلامت کالاهای تولیدی و توزیعی کشور را رصد و پایش خواهند کرد تا در صورت تخطی ار ضوابط بهداشتی ابلاغی با واحدهای متخلف برخورد جدی شود.

   قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی افزود: امروز سلامت مردم در اولویت بخش تجارت کشور است و این موضوع به تمام اصناف نیز اعلام شده تا در رابطه با رعایت پیش‌شرط‌ها و ضروریات آن، به واحدهای صنفی مرتبط تذکرات جدی داده شود.

   حسین مدرس خیابانی همچنین از کادر درمانی فداکار کشور قدردانی کرد و جانفشانی آنان را بعنوان سربازان خط مقدم مبارزه با این ویروس ستود.

   وی از مردم ایران تقاضا کرد در شرایط بوجود آمده حتما به توصیه های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا توجه داشته باشند و از مسافرت های غیر ضرور بپرهیزند.

   لازم به ذکر است پروتکل ها و ضوابط بهداشتی اعلام شده توسط معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مورد فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی، واحدهای صنفی عرضه گوشت و مرغ، مراکز توزیع مواد غذایی، نانوایی ها، کشتارگاه ها و سایر صنوف توزیعی و تولیدی کشور توسط قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی و رئیس ستاد کرونا وزارت صمت به سازمان های صمت استانی، اتاق های اصناف و سازمان های حوزه تجارت کشور ابلاغ شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,705,396
تعداد بازدید امروز : 61,218
تعداد بازدید دیروز : 83,374
تعداد بازدید هفته : 278,704
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/30 18:08

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.