• با ذخیره مناسب کالاهای اساسی، دغدغه ای برای تامین ارزاق عمومی مردم نداریم/ عملکرد قابل تقدیر ستاد تنظیم بازار در طول سال 98

   وزیر صمت در جلسه ستاد تنظیم بازار کشور:

   با ذخیره مناسب کالاهای اساسی، دغدغه ای برای تامین ارزاق عمومی مردم نداریم/ عملکرد قابل تقدیر ستاد تنظیم بازار در طول سال 98

   با ذخیره مناسب کالاهای اساسی، دغدغه ای برای تامین ارزاق عمومی مردم نداریم/ عملکرد قابل تقدیر ستاد تنظیم بازار در طول سال 98

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه ستاد تنظیم بازار کشور تاکید کرد: با توجه به تمهیدات انجام شده در ذخیره مناسب کالاهای اساسی، در تامین ارزاق عمومی مردم هیچ دغدغه ای وجود ندارد.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی افزود: در مجموع عملکرد ستاد تنظیم بازار کشور در طول سال گذشته مثبت بوده و در روند مدیریت بازار موثر عمل کرده است.

   وی ادامه داد: یکی از مهمترین اقدامات انجام شده در تامین کالاهای ضروری مورد نیاز مردم در طول سال گذشته، توجه به تولیدات داخلی و تامین بازار از این محل بوده است که در این راستا به موضوع تامین مواد اولیه بخش تولید در ستاد تنظیم بازار توجه ویژه‌ای شده و خوشبختانه نتایج مثبت و موثر آن در شرایط سخت ایام پایانی سال و همزمان با شیوع کرونا در سطح کشور ملموس بوده است

   ظرفیت تولید کشور در حوزه اقلام بهداشتی در زمانی کوتاه چند برابر شد

   رحمانی تصریح کرد: تولید مناسب اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم در دو ماه گذشته یک کار جهادی بوده و ظرفیت تولید کشور در این حوزه به فاصله کمی، چندین برابر شده است.

   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: البته عموم شاخص‌های بخش تولید در کشور در طول سال ۹۸ رشد چشمگیری داشته اند و امسال نیز با لحاظ برنامه های موفق سال گذشته، برای تحقق اهداف سال "جهش تولید" برنامه‌ریزی لازم در دستور کار قرار گرفته و همه موارد با جدیت هرچه تمام دنبال خواهد شد.

   ضرورت حضور تشکل‌های اقتصادی در تصمیم‌گیری‌ها و تدوین برنامه‌ها

   رحمانی با اشاره به برنامه تفویض اختیارات به تشکل‌های بخش خصوصی در سال ۹۸، افزود: این روند امسال پررنگ‌تر از سال گذشته تداوم خواهد داشت و حتماً در روند تصمیم گیری ها نمایندگان بخش خصوصی و تشکل های مرتبط حضور خواهند داشت.

   وی تاکید کرد: یکی از عوامل موثر در عملکرد قابل تقدیر ستاد تنظیم بازار کشور در سال ۹۸، حضور فعالانه و موثر بخش خصوصی در این ستاد و نظرات موثر و کارشناسانه آنها در روند تصمیم گیری ها بوده است.

   طرح ویژه ستاد تنظیم بازار برای مبارزه با احتکار برنج

   وزیر صمت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گزارشات موجود از طرح ویژه برای مبارزه با احتکار برنج، ‌گفت: انواع برنج که با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور می شود، حتماً باید با قیمت مصوب عرضه شود و با هرگونه افزایش قیمت برخورد خواهد شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,427,236
تعداد بازدید امروز : 4,444
تعداد بازدید دیروز : 34,682
تعداد بازدید هفته : 223,203
تعداد بازدید این ماه : 623,039
آخرین به روزرسانی : 1399/04/20 00:57

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.