• تاکید مجدد وزیر صمت بر اهمیت مشارکت پررنگ تر سازمان ها و شرکت های تابعه در پویش مواسات و همدلی مومنانه 

   تاکید مجدد وزیر صمت بر اهمیت مشارکت پررنگ تر سازمان ها و شرکت های تابعه در پویش مواسات و همدلی مومنانه 

   تاکید مجدد وزیر صمت بر اهمیت مشارکت پررنگ تر سازمان ها و شرکت های تابعه در پویش مواسات و همدلی مومنانه 

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید مجدد بر لزوم مشارکت پررنگ تر معاونین، سازمان ها و شرکت های تابعه این وزارتخانه در پویش خداپسندانه مواسات و همدلی مومنانه گفت: این اقدام در راستای همت والا و تلاش های مجاهدانه همه فعالان بخش تولید کشور در تامین مناسب اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم برای مقابله با کرونا است و باید به عنوان یک وظیفه انسانی و اخلاقی مورد توجه جدی قرار گیرد.

   به گزارش شاتا، رضا رحمانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری به مناسبت ولات امام زمان (عج) در خصوص بروز مشکلات و سخت شدن شرایط زندگی برای برخی افراد جامعه به علت تبعات ناشی از کرونا، از سازمانها و شرکتهای تابعه این وزارتخانه درخواست کرد تا رزمایش ملی همدلی، مواسات و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا در ماه مبارک رمضان مشارکت کنند.

   در متن پیام رحمانی آمده است: همانگونه که با شیوع کرونا در سطح کشور، بسیاری از شرکت‌ها و واحدهای صنعتی، معدنی و اصناف کشور در تولید و تامین کالاهای بهداشتی مورد نیاز مردم و کادر درمانی فعال در مراکز بهداشتی کشور همکاری نموده اند و ضرورت دارد در ادامه این اقدامات ارزشمند، همه عزیزان در رزمایش گسترده مواسات، همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان حضور فعالانه تری داشته باشند.

   وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، این اقدامات برای اثبات ارادت به امام زمان علیه السلام و جلوه هایی از جامعه مهدوی همراه با قسط، عدل، عزت، علم، برادری و همیاری است.

   رحمانی گفت: البته این پویش یک رزمایش عمومی در ماه مبارک رمضان است و افرادی که توانایی و تمکن مالی دارند می توانند فعالیت‌های وسیعی را به منظور کمک به نیازمندان آغاز کنند؛ به خصوص که این ماه، ماه انفاق و ایثار است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,423,730
تعداد بازدید امروز : 938
تعداد بازدید دیروز : 34,682
تعداد بازدید هفته : 219,697
تعداد بازدید این ماه : 619,533
آخرین به روزرسانی : 1399/04/20 00:11

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.