• سخنگوی ستاد تنظیم بازار تأکید کرد:

   ضرورت رعایت ضوابط بهداشتی در نانوایی‌ها

   ضرورت رعایت ضوابط بهداشتی در نانوایی‌ها

   ​سخنگوی ستاد تنظیم بازار و مدیرکل دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت گفت: اتحادیه‌های نانوایی نسبت به اطلاع رسانی ضوابط بهداشتی به نانوایی‌ها، الصاق این ضوابط و رعایت اجباری موارد مدنظر در محل نانوایی ها اقدام کنند.

   سخنگوی ستاد تنظیم بازار و مدیرکل دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت گفت: اتحادیه‌های نانوایی نسبت به اطلاع رسانی ضوابط بهداشتی به نانوایی‌ها، الصاق این ضوابط و رعایت اجباری موارد مدنظر در محل نانوایی ها اقدام کنند.

   محمدرضا کلامی در جلسه ستاد تنظیم بازار، بیان کرد: رعایت اصول بهداشتی در نانوایی ها با توجه به دغدغه های مردم در این روزها ونگرانی آنها از شیوع بیماری کرونا ضرورت دارد.

   وی در ادامه افزود: ماسک و شوینده و ضدعفونی مورد نیاز خبازی ها و نانوایی ها باید تأمین شود و در این راستا اتحادیه ها همکاری ها و هماهنگی های لازم را با مسئولین وزارت بهداشت به عمل آورند.

   گفتنی است؛ بازرس ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این جلسه با اشاره به تدابیر اتخاذ شده در راستای تامین اقلام اساسی در سطح کشور، گفت: تامین اقلام بهداشتی برای خبازی ها جزو اولویت ها به شمار می می آید و اتحادیه های این رسته شغلی در سطح کشور باید این مهم را در دستور کار ویژه خود قرار دهند.

   جواد کلاهدوزان تصریح کرد: همه ظرفیت های تولیدی، صنفی و صنعتی کشور برای تامین اقلام بهداشتی مرتبط با کرونا فعال شده است و وزارت صمت تمام توان خود را برای پشتیبانی کامل وزارت بهداشت در مفابله با این بیماری به کار بسته است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,373,476
تعداد بازدید امروز : 23,639
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 169,443
تعداد بازدید این ماه : 569,279
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 14:50

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.