• حفظ کرامت و سرمایه های انسانی در مجموعه وزارت صمت اولویت کاری من خواهد بود/مردم باید لذت مدیریت اسلامی را بچشند

   سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت صمت:

   حفظ کرامت و سرمایه های انسانی در مجموعه وزارت صمت اولویت کاری من خواهد بود/مردم باید لذت مدیریت اسلامی را بچشند

   حفظ کرامت و سرمایه های انسانی در مجموعه وزارت صمت اولویت کاری من خواهد بود/مردم باید لذت مدیریت اسلامی را بچشند

   سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت صمت در مراسم معارفه خود حفظ کرامت، سرمایه ها و منابع انسانی را در مجموعه وزارت صمت نقطه عطف و اولویت کاری خود معرفی کرد.

   به گزارش شاتا، مهدی اصفهانی در این مراسم که با حضور محمدحسن صبوری دیلمی «مدیرکل دفتر وزارتی وزارت صمت» برگزار شد با تاکید بر این مطلب، افزود: وظیفه ما به عنوان امانت دار نظام مقدس جمهوری اسلامی تکریم کرامت انسانی است و سرمایه های انسانی به هر طریق ممکن باید تکریم شوند.

   مردم باید لذت مدیریت اسلامی را بچشند

   وی با تاکید بر اینکه مردم باید لذت مدیریت اسلامی را بچشند، بیان کرد: اگر به کارمندان بالندگی و کرامت بدهیم آنها نیز زنجیروار و سلسله وار این کرامت را به ارباب رجوع منتقل می کنند و فضای مثبتی به وجود خواهد آمد.

   سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت صمت در ادامه تصریح کرد: مبنا و روش من همین حفظ کرامت انسانی خواهد بود و با تلاش وافر و شبانه روزی و تعامل برای ارتقا و تعالی مجموعه وزارتخانه و نظام مقدس جمهوری اسلامی در راه رضایت حق تعالی گام برخواهیم داشت.

   محمدحسن صبوری دیلمی«مدیرکل دفتر وزارتی وزارت صمت» نیز در این مراسم مهدی اصفهانی را یکی از افراد مطرح و شناخته شده در وزارت بازرگانی قدیم دانست و با اشاره به سوابق مدیریتی وی در سازمان حمایت و شرکت بازرگانی دولتی ایران بیان کرد: مهدی اصفهانی با رزومه خوب و مرتبطی که در حوزه معاونت های تخصصی اداری و‌ مالی در بخش های مختلف ازجمله gtc و سازمان حمایت داشته اند، می توانند در این منصب و در این شرایط تاثیرگذاری خوبی داشته باشند.

   وی سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت صمت را انسانی صبور، صادق و مدیری مدبر توصیف کرد و گفت: ان شالله ایشان با همکاری و تعامل تمامی کارکنان خدوم و دلسوز این معاونت که معاونت حجیمی نیز می باشد، بتوانند تحول خوبی به وجود آورند.

   شایان ذکر است که حسین مدرس خیابانی در حکم صادره خطاب به مهدی اصفهانی تصریح کرده است که انتظار می رود ضمن رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، بهسازی ساختار تشکیلاتی وزارت در راستای تقویت نقش حاکمیتی آن، توانمند سازی نیروی انسانی و استمرار اصلاح نظام اداری، بهینه سازی فرایندهای مالی و ذی حسابی با هدف استفاده موثر و بهینه از منابع و صرفه جویی در هزینه ها، ارتقای نقش و جایگاه فعالیت‌های ادارات کل استان ها و ایجاد هماهنگی با سایر ادارات در جهت کارآمدی امر مربوط، ارتقای سطح رفاه کارکنان و انجام اقدامات لازم به منظور بهبود بهره وری و استفاده مطلوب از فضاهای اداری و امکانات وزارت در مرکز و استان ها در اولویت برنامه های آن معاونت قرار گیرد.

   گفتنی است که در این جلسه از زحمات ارزشمند یونس الستی در بخش‌های توسعه مدیریتی و منابع انسانی در دوران تصدی این مسئولیت نیز قدردانی و تشکر شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 236,693,737
تعداد بازدید امروز : 9,308
تعداد بازدید دیروز : 52,516
تعداد بازدید هفته : 161,226
تعداد بازدید این ماه : 810,603
آخرین به روزرسانی : 1399/05/20 23:34

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.