• رییس جدید مرکز اصناف و بازرگانان معارفه شد

   رییس جدید مرکز اصناف و بازرگانان معارفه شد

   رییس جدید مرکز اصناف و بازرگانان معارفه شد

   با حضور مهدی اصفهانی «سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت صمت» و محمدحسن صبوری دیلمی«مدیرکل دفتر وزارتی وزارت صمت» معارفه رییس جدید مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت برگزار شد.

   به گزارش شاتا، در این مراسم حکم جمشید گلپور شاره به عنوان رییس مرکز اصناف و بازرگانان و دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور به وی تقدیم شد.

   همچنین از خدمات پیمان زندی در دوران ریاست بر مرکز اصناف و بازرگانان وزارتخانه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

   سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت صمت در این مراسم با بیان اینکه مسئولان نسبت به ایجاد رضایتمندی بین مردم بکوشند، گفت: رضایتمندی مردم از نوع رفتار دولتمردان و حاکمیت عامل مهمی در حفظ و ارتقای وحدت خواهد بود که عدم رضایت مردم سبب بروز نارضایتی‌های اجتماعی می‌شود و باعث ایجاد خلل در وحدت خواهد شد.

   همچنین محمدحسن صبوری دیلمی «مدیرکل دفتر وزارتی وزارت صمت» در این مراسم در سخنان کوتاهی با سخت توصیف کردن شرایط کنونی کشور و اشاره به وظیفه خطیری که بر عهده وزارت صمت است، بیان کرد: اصناف همراهی خوبی در موضوع کرونا داشته اند، گفت: انشالله با هماهنگی و همکاری همه دستگاه‌های ذیربط از این شرایط سخت عبور خواهیم کرد.

   جمشید گلپور شاره به عنوان رییس جدید مرکز اصناف و بازرگانان و دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور نیز طی سخنانی با اشاره به روحیه تلاش و خستگی ناپذیری مدرس خیابانی تصریح کرد: کار کردن با آقای مدرس خیابانی تعطیلی بردار نیست و کار با ایشان بسیار لذت بخش و مایه بسی افتخار است.

   پیمان زندی «رییس پیشین مرکز اصناف و بازرگانان» نیز با اشاره به هماهنگی‌های انجام شده برای مدیریت شرایط سخت کرونا گفت: اصناف همواره در همه شرایط کنار مردم هستند و در همین شرایط کرونا در حوزه تولید ماسک جانانه پای کار آمدند و خوش درخشیدند.

   در این مراسم همچنین معارفه محمدرضا کلامی به عنوان سرپرست جدید معاونت بازرگانی داخلی وزارت نیز برگزار شد و از خدمات عباس قبادی در دوران تصدی مسئولیت معاونت بازرگانی داخلی وزارتخانه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 236,693,080
تعداد بازدید امروز : 8,651
تعداد بازدید دیروز : 52,516
تعداد بازدید هفته : 160,569
تعداد بازدید این ماه : 809,946
آخرین به روزرسانی : 1399/05/20 23:34

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.