• معاون امور صنایع وزارت صمت: توسعه داخلی سازی با همکاری سازمان های صمت استانی/ برگزاری میزهای تخصصی تعمیق ساخت داخل در استان ها

   معاون امور صنایع وزارت صمت: توسعه داخلی سازی با همکاری سازمان های صمت استانی/ برگزاری میزهای تخصصی تعمیق ساخت داخل در استان ها

   مهدی صادقی نیارکی از تشکیل مستمر شورای راهبری نهضت ساخت داخل در وزارت صمت خبرداد وگفت: توسعه داخلی سازی در سال جاری با تعریف اهداف کمی مشخص و با همکاری سازمان های صمت استانی با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد.

   معاون امور صنایع وزارت صمت با اشاره به برنامه ریزی کمی برای تحقق نهضت ساخت داخل در سال جاری تصریح کرد: محورهای 9 گانه برای تحقق این سیاست راهبردی با لحاظ اهداف کمی در نظر گرفته شده است و این محورها نیز به استان ها ابلاغ شده است و سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان می بایست در پروژه نهضت ساخت داخل به صورت جدی فعال شوند.

   صادقی نیارکی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری میزهای تخصصی تعمیق ساخت داخل در همه استان های کشور افزود: با هدفگذاری مشخص باید هر استان، مقدمات برگزاری ماهانه حداقل یک میزساخت داخل را فراهم کند و در برنامه ریزی برای هدفگذاری و برگزاری این میزها، تولیدات تخصصی هر استان و به هم رسانی نیازمندی ها و توانمندیهای آنها مدنظر قرار خواهد گرفت.

   در این نشست رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان آذربایجان شرقی نیز با ارائه گزارشی از وضعیت صنایع استان از احصا پتانسیل ها وظرفیت های صنایع استان آذربایجان شرقی درتوسعه داخلی سازی خبرداد.

   گفتنی است در این نشست که با حضور نمایندگانی از تشکل های تخصصی وبرخی از واحدهای صنعتی استان برگزارشد؛ مشکلات تعدادی از واحدهای صنعتی صنایع استان مورد بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,708,289
تعداد بازدید امروز : 64,111
تعداد بازدید دیروز : 83,374
تعداد بازدید هفته : 281,597
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/30 19:06

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.