• بررسی چالش های صنعت کارتن سازی با حضورمعاون امور صنایع / تسریع درتامین مواد اولیه مورد نیازصنایع

   بررسی چالش های صنعت کارتن سازی با حضورمعاون امور صنایع / تسریع درتامین مواد اولیه مورد نیازصنایع

   موانع پیش روی صنعت کارتن سازی با حضور معاون امور صنایع وزارت صمت بررسی و راهکارهای لازم برای تسریع در تامین مواد اولیه مورد نیاز این صنعت اتخاذ شد.

   مهدی صادقی نیارکی در جریان نشست هم اندیشی با انجمن تخصصی صنعت کارتن سازی ، بسته بندی وچاپ با اشاره به نقش کلیدی این صنعت در همه صنایع ، بهبود وضعیت این صنعت را مورد تاکید قرارداد و خواستار تسریع در تامین مواد اولیه مورد نیاز این صنعت شد.

   معاون امور صنایع رصد فرایند تولید صنایع راهبردی را از سیاست های اصلی وزارت صمت برشمرد و گفت: تکمیل زنجیره ارزش در صنعت کاغذ به عنوان یکی از صنایع مزیت دار در کشور باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد و در تلاش هستیم با بهره مندی از پتانسیل های داخلی ، بخشی ازمواد اولیه مورد نیاز تولیدکنندگان این بخش را تامین نماییم.

   صادقی نیارکی با اشاره به ضرورت همکاری سایر دستگاه های مرتبط با این صنعت گفت: طی جلسه ای که با حضور مسئولان مرتبط و انجمن های تخصصی این بخش برگزار خواهد شد ، راهکارهای تامین مواد اولیه مورد نیاز تولید کارتن با حضوردستگاه های مرتبط بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

   گفتنی است ، صنعت کارتن سازی بسته بندی و چاپ با توجه به شیوع بیماری کرونا از نظر دسترسی به مواد اولیه که از ضایعات کاغذ تشکیل شده با مشکلاتی دست به گریبان است و این موضوع روند تولید در این صنعت را با چالش های متعددی روبه رو کرده است که این موضوعات در نشست های دوره ای با نمایندگان تشکل های تخصصی صنعت کاغذ ، مقوا ، کارتن سازی مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,636,316
تعداد بازدید امروز : 75,512
تعداد بازدید دیروز : 72,645
تعداد بازدید هفته : 209,624
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/29 20:36

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.