• سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان ایران اعلام کرد:

   برخورد قاطع بازرسان اصناف با سوداگران ناامنی در بازار خودرو

   برخورد قاطع بازرسان اصناف با سوداگران ناامنی در بازار خودرو

   سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان ایران از عزم جدی مدیریت جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بهره گیری از ظرفیت های بازرسی اصناف در کنترل بازار و برخورد قاطع با جریان های برهم زننده نظم بازار و هرگونه اقدام سوداگرانه در بخش عرضه خبر داد.

   جمشید گلپور گفت: بازرسان اصناف در سطح کشور موظفند، به صورت مستمر و با همراهی ضابطان قضایی در گشت های ویژه نظارتی، کلیه پارکینگ ها و انبارهای عمومی را مورد بازرسی قرار داده و در صورت مشاهده دپو و احتکار خودروهای فاقد پلاک، ضمن اعمال قانون، گزارش مربوطه را به این مرکز جهت انعکاس به مراجع ذی صلاح ارسال نمایند.

   دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور به متصدیان پارکینگ ها و انبارهای عمومی کشور توصیه کرد، ضمن رعایت قانون و خودداری از پذیرش خودروهای فاقد پلاک، در صورت همکاری قبلی با سوداگران، قبل از حضور بازرسان اصناف کشور در محل دپوی خودرو، موضوع را به مراجع مربوطه اعلام کنند.

   گلپور تاکید کرد: همه مشاغل در سطح کشور باید دارای پروانه کسب در رسته های مربوطه باشند و مطابق قانون نظام صنفی کشور واحدهای بازرسی اصناف کشور مکلف به بازرسی از تمامی صنوف هستند و مالکین مشاغل فاقد پروانه کسب در سطح کشور، پیش از اقدام مراجع قانونی نسبت به پلمپ مکان و اعمال قانون، از مسیرهای تسهیل شده قانونی جهت اخذ پروانه کسب اقدام نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,301,643
تعداد بازدید امروز : 45,881
تعداد بازدید دیروز : 59,885
تعداد بازدید هفته : 207,396
تعداد بازدید این ماه : 321,146
آخرین به روزرسانی : 1399/08/06 18:56

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.