• معاون امورصنایع وزارت صمت در نشست مشترک با سندیکای کنسروسازی/استقبال وزارت صمت از حضور تشکل ها در مراجع تصمیم ساز وتصمیم گیر

   معاون امورصنایع وزارت صمت در نشست مشترک با سندیکای کنسروسازی/استقبال وزارت صمت از حضور تشکل ها در مراجع تصمیم ساز وتصمیم گیر

   مهدی صادقی نیارکی در سلسله نشست های دوره ای با تشکل های تخصصی ، نشست مشترکی با سندیکای صنایع کنسرو ایران برگزار وبه واکاوی مهمترین چالش های این صنعت پرداخت.

   معاون امور صنایع وزارت صمت در این نشست با نگاهی به سیاستگذاری های کلان کشور برای توسعه صنایع غذایی به تبیین شرایط فعلی کشور اشاره واز حضور تشکل ها در مراجع تصمیم گیر وتصمیم ساز وزارت صمت که از دغدغه های این تشکل صنعتی بود، استقبال کرد.

   صادقی نیارکی تعامل موثر با تکل های تخصصی در سیاستگذاری های و برنامه ریزی برای دورنمای صنعت ضروری برشمرد و گفت: اغلب تصمیمات در حیطه صنایع با نظر مشورتی تشکل ها تدوین وبه مراجع ذی صلاح ارائه می شود.

   معاون امور صنایع وزارت صمت همچنین در خصوص تخصیص ارز مورد نیاز این بخش نیز توضیحاتی ارائه و خواستار بررسی موضوعات ارزی این واحدها در اتاق پایاپای ارزی سازمان توسعه تجارت شد.

   وی از نشست مشترک با سازمان شیلات جهت بررسی مشکلات این صنعت در تولید کنسرو ماهی خبرداد و گفت:مواد اولیه مورد نیاز این بخش همانند سایر صنایع در اولویت بوده و در تلاش هستیم این دغدغه با همکاری سایر نهادهای اجرایی مرتفع شود.

   صنایع کنسروسازی که ارتباط مستقیمی با صنایع غذایی و کشاورزی دارد ، با دغدغه های متعددی در تامین مواد اولیه ، افزایش هزینه نهاده های تولید ، واردات مواد اولیه وتخصیص ارز روبه رو است و رفع مشکلات این بخش در این نشست مشترک مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,708,074
تعداد بازدید امروز : 63,896
تعداد بازدید دیروز : 83,374
تعداد بازدید هفته : 281,382
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/30 19:06

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.