• آغاز صدور فاکتور برای خریداران خودروهای طرح فروش ویژه ایام عید سعید فطر/ درخواست کمیته خودرو از معاونت دادستانی کل کشور برای تعیین تکلیف خودروهای مشمول بند فورس‌ماژور

   در جلسه کمیته خودرو با حضور سرپرست وزارت صمت مطرح شد؛ 

   آغاز صدور فاکتور برای خریداران خودروهای طرح فروش ویژه ایام عید سعید فطر/ درخواست کمیته خودرو از معاونت دادستانی کل کشور برای تعیین تکلیف خودروهای مشمول بند فورس‌ماژور

   آغاز صدور فاکتور برای خریداران خودروهای طرح فروش ویژه ایام عید سعید فطر/ درخواست کمیته خودرو از معاونت دادستانی کل کشور برای تعیین تکلیف خودروهای مشمول بند فورس‌ماژور

   در جلسه امروز(30 خرداد 99) کمیته خودرو که با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن، دستگاههای نظارتی و خودروسازان برگزار شد، اعلام شد که صدور فاکتور برای خریداران خودروهای طرح فروش ویژه ایام عید سعید فطر از سوی خودروسازان آغاز شده است. 

   به گزارش خبرنگار شاتا، جلسه کمیته خودرو امروز جمعه 30 خرداد 99 با حضور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستگاههای نظارتی و خودروسازان برگزار شد.

   در این جلسه مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از صدور 2000 فاکتور قطعی برای خریداران خودروهای طرح فروش ویژه ایام عید سعید فطر خبر داد و اعلام کرد: تحویل این خودروها ظرف هفته‌های آینده آغاز خواهد شد. در عین حال صدور فاکتور برای خودروهای گروه خودروسازی سایپا نیز به زودی آغاز خواهد شد.

   همچنین تحویل معوقات قراردادهای فروش خودروی سمند و 2008 به پایان رسیده و ظرف ده روز آینده، تمامی معوقات شش محصول دیگر ایران‌خودرو نیز تحویل مشتریان خواهد شد. بر اساس اعلام سایپا نیز، تعهدات معوق خودروی پراید نیز به زودی به صفر خواهد رسید.
   در عین حال بنا به اعلام گروه صنعتی ایران‌خودرو، همچنین 14 هزار دستگاه خودرو نیز تجاری سازی شده و این امیدواری وجود دارد که هر چه زودتر به دست مصرف‌کنندگان برسد.

   بر اساس اعلام خودروسازان در جلسه امروز کمیته خودرو، تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو و گروه خودروسازی سایپا نیز به دو هزار دستگاه در روز رسیده است که با توجه به افزایش سطح تولید و عرضه خودرو، مقرر گردید اطلاع رسانی لازم در این خصوص از سوب شرکت های خودروساز انجام پذیرد.

   همچنین کمیته خودرو از معاونت دادستانی کل کشور و سایر دستگاههای نظارتی درخواست کرد تا در مورد خودروهای تولید مشترک با خودروسازان خارجی که روند تولید آنها بعد از تحریم‌ها و خروج خودروسازان از ایران، متوقف شده است، با توجه به ارایه طرح های متعدد جایگزین و تبدیل از سوی خودروسازان تصمیم‌گیری مقتضی معمول کرده تا بتوان نسبت به تعیین‌تکلیف خریداران این خودروها از سوی دو خودروساز اقدام کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,436,204
تعداد بازدید امروز : 9,506
تعداد بازدید دیروز : 59,000
تعداد بازدید هفته : 9,506
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/27 00:56

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.