• رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:

   یک فوتی در حادثه معدن قیر هوار برزه گیلانغرب/ همکاری و هماهنگی استاندار، دستگاه‌های مرتبط و مردم برای امداد رسانی در معدن

   یک فوتی در حادثه معدن قیر هوار برزه گیلانغرب/ همکاری و هماهنگی استاندار، دستگاه‌های مرتبط و مردم برای امداد رسانی در معدن

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با قدردانی از هماهنگی و همکاری خوب استاندار، دستگاههای اجرایی استان و مردم برای امداد رسانی به معدن حادثه دیده قیر طبیعی گیلانغرب از فوت یک نفر در این معدن خبر داد.

   محسن دارابی با بیان این مطلب افزود: امروز (جمعه)ساعت ۱۲ و ۴۸ دقیقه معدن قیر طبیعی هوار برزه گیلانغرب متعلق به بخش خصوصی دچار حادثه شد که از ابتدای حادثه با تماس با فرمانداری، مدیرکل مدیریت بحران، هلال احمر و استاندار موضوع را مدیریت کردیم.

   وی با بیان اینکه احتمالاً علت حادثه از کار افتادن جت فن یا هواساز معدن بوده است،ادامه داد: دو کارگر درون تونل معدن دچار گازگرفتگی شدند و پنج کارگر دیگر نیز برای کمک به داخل تونل رفتند و متاسفانه هر ۷ نفر در این موضوع آسیب دیدند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با بیان اینکه کارگران و مدیریت معدن مجاور نیز برای کمک، خود را به معدن حادثه دیده رساندند گفت: از ۷ نفر مصدوم شده در این معدن متاسفانه یک نفر فوت شده است و دو نفر دیگر در بیمارستان امام رضا (علیه السلام) کرمانشاه بستری هستند و چهار نفر دیگر نیز مرخص شده اند.

   دارابی بیان کرد: استاندار در این موضوع به‌خوبی ما را کمک کردند و با اعزام یک بالگرد از طرف استاندار توانستیم دو نفر از مصدومان را از بیمارستان گیلانغرب و قصرشیرین به بیمارستان کرمانشاه برای ادامه معالجات منتقل نماییم.

   وی گفت: ابعاد مختلف موضوع در حال بررسی است و به زودی نتیجه بررسی ها در خصوص علت حادثه و ابعاد آن در این معدن اعلام خواهد شد.

   همچنین حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز با ابراز تاسف از وقوع حادثه در معدن گیلانغرب که منجر به فوت یک معدنکار و مصدومیت تعدادی دیگر از کارگران خدوم این معدن شده است، معاون امور معادن و صنایع معدنی را مامور کرد تا به صورت ویژه موضوع را پیگیری نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,643,877
تعداد بازدید امروز : 13,420
تعداد بازدید دیروز : 34,226
تعداد بازدید هفته : 13,422
تعداد بازدید این ماه : 174,271
آخرین به روزرسانی : 1399/07/05 09:05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.