• آغاز عملیات اجرایی واحد بافندگی شرکت بافت بلوچ در شهرستان ایرانشهر/ پیش بینی سرمایه گذاری 4000 میلیارد ریالی برای راه اندازی واحد بافندگی با ظرفیت 20 میلیون تن در سال

   با حضور سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت در سیستان و بلوچستان انجام شد؛

   آغاز عملیات اجرایی واحد بافندگی شرکت بافت بلوچ در شهرستان ایرانشهر/ پیش بینی سرمایه گذاری 4000 میلیارد ریالی برای راه اندازی واحد بافندگی با ظرفیت 20 میلیون تن در سال

   آغاز عملیات اجرایی واحد بافندگی شرکت بافت بلوچ در شهرستان ایرانشهر/ پیش بینی سرمایه گذاری 4000 میلیارد ریالی برای راه اندازی واحد بافندگی با ظرفیت 20 میلیون تن در سال

   در ادامه برنامه سفر سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان سیستان و بلوچستان و راه اندازی مجدد بخش ریسندگی شرکت بافت بلوچ، عملیات اجرایی طرح بافندگی این واحد توسط حسین مدرس خیابانی آغاز شد.

   به گزارش شاتا، این طرح با هدف اجرای کامل این واحد صنعتی و در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری، برای تکمیل زنجیره ارزش و تولید نساجی در بافت بلوچ، توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در دستور کار است.

   با هم افزایی مسئولان استانی و همکاری انجام گرفته میان وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی موانع فنی و کیفی کشت پنبه در این منطقه در حال رفع شدن است.

   در آینده نزدیک با شروع به کشت پنبه به عنوان حلقه نخست مواد اولیه در هزاران هکتار از اراضی منطقه ایرانشهر که استعداد اقدامی مناسب این محصول را دارد، علاوه بر تکمیل زنجیره ارزش تولید، زمینه ایجاد اشتغال پایدار گسترده در این منطقه را فراهم می‌کند.

   در همین راستا وزارت صنعت، معدن و تجارت از محل منابع سازمان های توسعه ای خود و به وسیله سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو) در خصوص تکمیل زنجیره تولید، احداث واحد بافندگی بافت بلوچ با ظرفیت ۲۰ میلیون متر مربع پارچه در سال را در دست اقدام دارد.

   مجموعه سرمایه‌گذاری برای احداث واحد بافندگی و تکمیل واحد چاپ این کارخانه بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان خواهد بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,435,050
تعداد بازدید امروز : 8,352
تعداد بازدید دیروز : 59,000
تعداد بازدید هفته : 8,352
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/27 00:56

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.