• عملیات اجرایی مخازن ذخیره سازی روغن در محل بندر شهید بهشتی چابهار آغاز شد/ بازدید سرپرست وزارت صمت از اسکله تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار

   با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت؛

   عملیات اجرایی مخازن ذخیره سازی روغن در محل بندر شهید بهشتی چابهار آغاز شد/ بازدید سرپرست وزارت صمت از اسکله تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار

   عملیات اجرایی مخازن ذخیره سازی روغن در محل بندر شهید بهشتی چابهار آغاز شد/ بازدید سرپرست وزارت صمت از اسکله تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بندر چابهار

   سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر خود به استان سیستان و بلوچستان برای افتتاح پروژه های هفته پنجم پویش ملی "تولید، تداوم امید" امروز جمعه، عملیات اجرایی مخازن ذخیره سازی روغن در بندر شهید بهشتی چابهار را آغاز کرد.

   به گزارش شاتا، حسین مدرس خیابانی همچنین از محل اسکله تخلیه حمل و بارگیری اقلام و کالاهای اساسی در بندر چابهار بازدید به عمل آورد.

   در این برنامه‌ها استاندار سیستان و بلوچستان، رئیس سازمان صمت این استان و جمعی از مسئولان استانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت را همراهی کردند.

   در این سفر همچنین بازسازی و نوسازی انبارهای مجتمع ذخیره‌سازی مکران معروف به طریق‌القدس در چابهار با هزینه 200 میلیارد تومان همزمان با افتتاح ویدئوکنفرانسی سایر طرح های صنعتی و معدنی سیستان و بلوچستان که دیروز پنجشنبه به دستور رییس جمهور انجام شد، مورد بهره برداری قرار گرفت و سرپرست وزارت صمت امروز از این انبارها بازدید کرد.

   گفتنی است که در هفته پنجم پویش ملی "تولید ، تداوم امید" سه طرح صنعتی و بازرگانی با مجموع سرمایه گذاری ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریالی و اشتغالزایی ۲۳۰ نفر به دستور رییس جمهوری از طریق ویدئوکنفرانس و با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,976,932
تعداد بازدید امروز : 80,074
تعداد بازدید دیروز : 74,103
تعداد بازدید هفته : 550,256
تعداد بازدید این ماه : 246,699
آخرین به روزرسانی : 1399/11/03 21:56

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.