• رونمایی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از طرح توسعه داخلی سازی قطعات شرکت پایا مدرن کاسپین/ اولویت گذاری وزارت صمت برای خودکفایی در صنایع پیشرو

   در ابتدای برنامه سفر مدرس خیابانی به استان گیلان انجام شد؛

   رونمایی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از طرح توسعه داخلی سازی قطعات شرکت پایا مدرن کاسپین/ اولویت گذاری وزارت صمت برای خودکفایی در صنایع پیشرو

   رونمایی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از طرح توسعه داخلی سازی قطعات شرکت پایا مدرن کاسپین/ اولویت گذاری وزارت صمت برای خودکفایی در صنایع پیشرو

   حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت امروز و در ابتدای برنامه سفر یکروزه خود به استان گیلان از طرح توسعه داخلی‌سازی قطعات شرکت پایا مدرن کاسپین، تولید کننده انواع قطعات پلاستیکی خودرو در شهر صنعتی رشت رونمایی کرد.

   به گزارش شاتا، شرکت پایا مدرن کاسپین زیر مجموعه کارخانجات لاستیک سازی گیلان است که در گستره وسیعی از صنایع خودرو با تولیدات انواع قطعات لاستیکی، لاستیک فلز و کفپوش های لاستیکی و پلاستیکی خودروها فعالیت می کند.

   داخلی سازی قطعات، کاهش ارزبری و خودکفایی در کالاهای وارداتی به خصوص در صنایع پیشرو همچون خودروسازی در اولویت‌های برنامه ای وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال "جهش تولید" قرار دارد.

   گفتنی است؛ سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، امروز و در سفر یکروزه خود به استان گیلان در قالب پویش ملی "تولید، تداوم امید" 2 طرح صنعتی را در این استان افتتاح خواهد کرد و از 2 واحد صنعتی دیگر بازدید به عمل خواهد آورد.

   در مجموع با افتتاح این دو طرح صنعتی در استان گیلان که با سرمایه گذاری بالغ بر 807 میلیارد تومان احداث شده اند، برای ۲۷۲ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,707,801
تعداد بازدید امروز : 33,699
تعداد بازدید دیروز : 43,647
تعداد بازدید هفته : 77,346
تعداد بازدید این ماه : 238,195
آخرین به روزرسانی : 1399/07/06 17:10

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.